Gündem Haberleri

  Ebru Gündeş’e kardeş geliyor

  Hürriyet Haber
  04.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Konya’da yayınlanan yerel Konya Postası gazetesi, Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin’in 5 aylık hamile olduğunu dün 1'inci sayfadan okurlara duyurdu.

  Anne, nasıl doğuracaksın 

  Konya Postası gazetesi, ilk sayfadan fotoğraflı olarak verdiği haberde, Müjgan Bilgin’in 5 aylık hamile olduğunu, bebeğe "Hayat" adının verileceğini yazdı. Öte yandan Ebru Gündeş’in kardeşinin olacağını öğrendiğinde “Anne, nasıl doğuracaksın sen bu çocuğu” diye tepki gösterdiği de iddia edildi.

   

  Ebru Gündeş’e kardeş geliyor Ebru Gündeş’e kardeş geliyor

   

   

  /images/100/0x0/55ea61aff018fbb8f87c431dUltrason görüntüsü de var 

  Müjgan Bilgin, gazeteyi iki yıl önce evlendiği Mustafa Ayvazoğlugil'den ayrılacağı yönünde çıkan haberleri yalanlamak için ziyaret etti. Ve ayrılmadıklarını, evliliğin devam ettiğini kanıtlamak için bebeğin ultrason görüntülerini de beraberinde götürdü.

   

   

   

   

   

  /images/100/0x0/55ea61aff018fbb8f87c431fDoğum yurt dışında olacak 

  Eşi ile çok mutlu olduğunu söyleyen Bilgin, "Ben eşimi çok seviyorum. Ömrümün sonuna kadar onunla birlikte olacağım. 30 yıl önce yapılması gereken bu evliliği ben 2 yıl önce gerçekleştirdim. Çok mutluyuz. Bebeğimi yurt dışında doğuracağım ve ona Hayat adınıvereceğim" dedi.

   

  Annesiyle görüşmüyor
  Ebru Gündeş, annesi Müjgan Bilgin'in Bayrampaşa'da mobilya işiyle uğraştığı öğrenilen Mustafa Avvazoğlugil'le  evlenmesine karşı çıkmıştı. Ünlü sanatçı tüm itirazlarına rağmen bu evlilikten vazgeçmeyen annesi ile nikahtan beri görüşmüyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı