Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ebru canlı yayında ailesiyle barıştı

  Hürriyet Haber
  26 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 26 Aralık 2000 - 00:01

  Almanya'nın en fazla izlenen yarışma programı Big Brother'da yarışan Türk kızı Ebru Kayman, yarışmaya katılma kararı üzerine kendisini reddeden ailesiyle canlı yayında barıştı.

  Almanya’nın en çok seyredilen yarışma programı ‘Big Brother’a katılmasının ardından ailesi tarafından reddedilen Türk kızı Ebru Kayman ailesiyle canlı yayında barıştı. Yarışmacı olmaya hak kazanan Almanya doğumlu 24 yaşındaki Ebru Kayman ailesiyle programı hazırlayan kişilerin bir sürprizi sayesinde barıştı. Programda her yarışmacının ailesi ve yakın dostları ekrana getirilirken onların başarı ve sevgi mesajları iletildi.

  Yarışma öncesi kendisini reddeden Mülheim/Ruhr'da oturan Tuncelili baba Kamer ve anne Sevim Kayman'ın kendisine mesaj iletmeyeceği endişesiyle endişesi her halinden belli olan Ebru, büyük süpriz yaşadı. Oturduğu yerde siyah bir bez üzerine ‘‘Anne’’, ‘‘Baba’’ ve kardeşi ‘‘Derya’’nın adını yazan Ebru, arkadaşlarının ardından sıranın kendisine gelmesiyle gözyaşlarına boğuldu. Babası, annesi ve küçük kardeşi ekrandan kendisine şans dilerken Ebru hıçkırıklarla ağladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı