Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Ebru bilmiyor, Türk erkeği balık etli sever...

  Hürriyet Haber
  02 Kasım 2009 - 12:31Son Güncelleme : 02 Kasım 2009 - 18:11

  'Şişman kadınlar güzelim demesin' diyerek eleştiri oklarını üzerine toplayan Ebru Şallı'ya şarkıcı Işın Karaca ve manken Senem Kuyucuoğlu da sert tepki gösterdi.

  Senem Kuyucuoğlu / Foto Galeri

  Uzun süre fazla kilolarından kurtulmaya çalışan Işın Karaca, Ebru Şallı'nın daha sonradan "Kilolu kadınların hepsi benim canlarım. Hepsini çok seviyorum. Onlar benim lokumlarım" diyerek toparlamaya çalıştığı sözlerine ateş püskürdü.

  KÜRDAN GİBİ OLMAKTANSA...

  Halinden son derece memnun olduğunu söyleyen Karaca, tepkisini şu "iğneli sözlerle" dile getirdi: "Şişmanlara laf atarak gündeme gelen insanlara gülüyorum. Onlar önce kendilerine , hayatlarına baksınlar sonra dönüp laf atsınlar. Halimden son derece memnunum. Türk halkı beni böyle beğendi ve türk erkeği balık etli kadınıs sever. Kürdan gibi olmaktansa balık etli olmayı tercih ederim."

  FACEBOOK'TA DİLİNE DOLADI

  Ebru Şallı'nın sözlerine tepki gösteren diğer bir isim de 2009 Türkiye ikinci güzeli Senem Kuyucuoğlu oldu. Facebook'taki sayfasına "Ebru Şallı'yı şiddetle ve hiddetle kınıyoruz" yazan Kuyucuoğlu, "Bu rahatsızlığımı herkes bilsin istedim" dedi.

  Müjde Ar'ı da kızdırmıştı: Kemik sesleri geliyormuş

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı