« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Eboue'nin boşluğu dolar"

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim'in Eboue'nin yokluğunu bir şekilde kapatacağını söyledi.

MURAT ÇAKIR / İSTANBUL (DHA)
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, Samsunspor maçı için özel uçakla Samsun'a gitti. Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarına açıklama yapan yönetici Abdurrahim Albayrak, "Moralli bir Samsunspor'a karşı oynayacağız. Çok önemli bir deplasman olan Gençlerbirliği'nden puan çıkardılar. İyi oynayan takım kazansın. İyi oynayanı alkışlayacağız. İnşallah üst üste 8'inci galibiyetimizle İstanbul'a döneceğiz" dedi.

Fildişi Sahili Milli Takımı kampına katılacak olan Emmanuel Eboue'nin, takımda bulunmamasına ilişkin bir soruya Albayrak, "Fatih hoca çok oynamasını istedi. Hatta özel uçak da ayarladık, federasyon başkalarına kadar gittik. Ancak hiçbir futbolcuya izin vermediler" yanıtını verdi.

Takımlarının başında Fatih Terim'in olduğunu kimsenin unutmaması gerektiğini vurgulayan Albayrak, Terim'in Eboue'nin yokluğunu muhakkak bir şekilde kapatacağını söyledi.

Bu arada sakatlıktan yeni çıkan Sabri kafileye alındı.

Albayrak, "Transfer dönemi başladı, Manisaporlu Yigit ile önemli mesafe katedildiği söyleniyor. Gelinen son nokta nedir?" sorusu üzerine ise "Görüştüğümüz birkaç futbolcu var. Allah hayırlısı neyse onu nasip eylesin. Olumlu gelişmeler olursa bunu paylaşırız" şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler