Gündem Haberleri

  e-kolay.net'in yeni ürünleri CeBIT'te

  Hürriyet Haber
  09.09.2005 - 12:07 | Son Güncelleme:

  CeBIT Bilişim'e yüklenen e-kolay.net, fuar dahilinde yakında kullanıcılara sunacağı yeni ürünlerini tanıtıyor. e-kolay.net'in CeBIT'te tanıttığı ürünler arasında çeşitli İnternet bağlantı paketleri, bilgisayarlar ve dijital oyuncaklar yer alıyor.

  İnternet erişimi, içerik ve katma değerli İnternet hizmetleri alanında Türkiye'nin öncü firmalarından olan e-kolay.net, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda tanıttığı yeni ürünlerinin fiyatlarını da ilk kez fuarda açıkladı.

  Fuarda 9 no.lu salon, 130 no.lu standda yer alan e-kolay.net'in özel bir sunumla tanıttığı yeni ürün ve hizmetler büyük ilgi çekiyor.

  OGO

  OGO, her zaman ve her yerde chat yapmak ve e-posta yoluyla iletişim kurmak isteyenler için son derece ekonomik ve pratik bir cihaz. Özellikle gençlerin çok rahat kullanabileceği OGO, kabarık cep telefonu faturalarına en yeni ve en etkin çözümü yaratıyor. Gün içinde bilgisayarından uzak kalan herkes, OGO sayesinde haberleşmeyi sürdürebiliyor. OGO'ya abone olan, cihaza da ücretsiz sahip oluyor. Ayrıca OGO alanlar, ücretsiz data SIM kartı, ücretsiz veri transferi, MSN Messenger ile anında iletişim, POP3 destekli OGO Outlook, 100 MB e-posta alanı, POP3 destekli e-posta adresi, Emoticon ve Alerticon desteği olanaklarından yararlanıyor.

  OGO, kullanım özgürlüğü sunmasının yanı sıra geniş bir ekrana, kullanımı rahat bir klavyeye, uzun süre dayanabilen bir pile ve kişiye özel bir kapağa sahip. Hafifliği sayesinde her yere taşınabiliyor. www.e-kolay.net/ogo, www.hepsiburada.com, www.estore.com.tr, www.ekonomikticaret.com adreslerinin yanı sıra, Bimeks, D&R, Gold Computer & Electronics, Megavizyon, Maykom Multimedia Center, Teknosa, Teknolojimarket, Toshiba Teknocity ve Vatan Computer mağazalarından satın alınabilen OGO, CeBIT süresince de Teknosa standında satışa sunuluyor.

  OGO aboneliği, Bonus Card'a özel bir fırsatla, ayda sadece 19,99 YTL+KDV.

  Hiperkit

  e-kolay.net'in üstün erişim hizmetlerinin tamamının bir araya geldiği, son derece fonksiyonel ve ekonomik bir erişim paketi olan Hiperkit, kullanıcılara birçok sürpriz hazırlıyor. Hiperkit paketi şu hizmetlerden oluşuyor: e-kolay.net 12 aylık sınırsız İnternet erişimi, mobil İnternet erişimi, 12 aylık Türkçe Güvenlik Paketi (Virüs Koruma, Casustan Koruma, Çevirmeli Ağ Kontrolü, Güvenlik Duvarı, İstenmeyen E-posta Denetimi ve İçerik Kontrolü), 1 GB e-posta alanı, 25 MB Hosting (Barındırma), 1 adet domain name (alan adı), 100 adet Web SMS, 100 kontörlük İnternet Kartı, 20 kontörlük Arakart International arama kartı, 3 aylık e-imza, 128 MB USB Flash memory.

  Hiperkit erişim paketi, (0212) 478 0 478 numaralı e-kolay.net 7/24 Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla, 12 ay boyunca, ayda 12 YTL (+ KDV) fiyatla satışa sunuluyor.

  Minicom

  Fonksiyonel, kolay ve ekonomik... Aslında e-kolay.net'in tüm ürünlerini tanımlamakta da kullanabileceğimiz bu sözcükler, son derece pratik ve özel bir taşınabilir bilgisayar olan Minicom'u özetliyor. Çocuğunuzun rahatlıkla oyun oynayabileceği, ödevlerini hazırlayabileceği, İnternet'e bağlanabileceği sevimli bir yardımcı olan Minicom'un en büyük özelliği de, standart bir bilgisayardan cok daha uygun fiyatlı olması. Bu gizemli bilgisayar, ilk kez CeBIT'te tanıtılıyor.

  Minicom, erişim dahil olmak üzere, 24 ay boyunca, ayda 19,99 YTL (+ KDV) fiyatla satılıyor.

  Dijital Oyuncak

  Çocuğunu işteyken de görmek isteyen anne-babalar için üretilen sevimli bir oyuncak. Bu dijital oyuncak sayesinde, hiçbir güvenlik sistemi, kablolama çalışması, iletişim şebekesi olmadan, çocuğunuzu istediğiniz zaman görebiliyorsunuz. Üzerine gizlenmiş mini kamerayla, kablosuz iletişim ağını kullanarak görüntü transferi sağlayan bu dijital oyuncak sayesinde, herkesin içi rahat. e-kolay.net'in sevimli oyuncakları, çocuğunuza eğlence, size ise dost.

  Dijital Oyuncak için 24 ay boyunca, erişim dahil olmak üzere, aylık 29,99 YTL (+ KDV) ödeniyor.

  Dijital Çerçeve

  Bilgisayar kullanamayan, daha ileri yaşlardaki sevdiklerimiz için geliştirilen bir teknoloji. Yapılan basit konfigürasyonun ardından, hiç bilgisayar görmemiş kişiler bile, çocuklarının, torunlarının resimlerini, e-kolay.net Foto Albüm aracılığıyla bu çerçeve içinden görebiliyor. Görüntü olarak da resim çerçevesinden farksız olan bu yeni ürün, özellikle büyükanne ve büyükbabaları teknolojiye yaklaştırıyor.

  Dijital Çerçeve, 24 ay boyunca, erişim dahil, ayda sadece 29,99 YTL (+ KDV) fiyatla satışa sunuluyor.

  İnfo kiosklar

  Şehirler de İnternet'e bağlanıyor. Merkezi noktalara yerleştirilecek olan e-kolay.net İnfo Kiosklar sayesinde, şehir ile ilgili bilgiler, haritalar, otobüs saatleri gibi önemli bilgiler alınabiliyor. Bu kiosklardan e-kolay.net servisleri de ücretsiz olarak sağlanabiliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı