Gündem Haberleri

GÜNDEM

  e-kolay.net Kurumsal, Akademik Bilişim 2006’da

  Hürriyet İnternet
  01.02.2006 - 10:37 | Son Güncelleme:

  e-kolay.net Kurumsal, 9-11 Şubat tarihlerinde Denizli’de düzenlenecek olan 4. Bilgi Teknolojileri Kongresi ve Akademik Bilişim 2006’ya katılıyor. Pamukkale Üniversitesi’nin evsahipliğinde yapılacak olan etkinlikte, e-kolay.net Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Nuray Çetinkaya da bir sunum yapacak.

  Kurumlara geniş kapsamlı İnternet çözümleri sağlayan e-kolay.net Kurumsal, 9-11 Şubat tarihleri arasında Denizli’deki Pamukkale Üniversitesi İncilipınar Kampusu’nda yapılacak olan 4. Bilgi Teknolojileri Kongresi ve Akademik Bilişim 2006’ya katılıyor.

  Akademisyenlerin, araştırmacıların ve işadamlarının da katılacağı bu etkinlikte, e-kolay.net Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Nuray Çetinkaya da bir sunum yapacak. Aynı zamanda kongrenin sponsorlarından biri olan e-kolay.net Kurumsal Hizmetler, etkinlik süresince açık kalacak olan standında hizmetlerini Denizlili işadamlarına ve bilgi teknolojisi uzmanlarına tanıtacak.

   

  Anadolu’daki kurumlara hizmetlerini tanıtmak ve bilgi teknolojilerinden faydalanmanın avantajlarını anlatmak üzere bugüne dek çeşitli illerdeki organizasyonlara katılan e-kolay.net Kurumsal, Denizli’de de özellikle büyük ve orta ölçekli işletmelere hitap edecek.

   

  4. Bilgi Teknolojileri Kongresi ve Akademik Bilişim 2006 hakkında

   

  Ulusal boyuttaki bu etkinlik, Pamukkale Üniversitesi'nin evsahipliğinde, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylaşmak ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla 9–11 Şubat tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi İncilipınar Kampusu’nda düzenlenecek.

  Etkinlik, akademisyenlerin, araştırmacıların ve işadamlarının bir araya getirilmesine, sahip olunan ve geliştirilen bilgi teknolojilerinin ortak paylaşımına olanak tanıyacak.

  Ayrıca kamu, sağlık, eğitim, turizm, iletişim, mühendislik ve sanayi alanlarında bilgi teknolojilerine dayalı uygulamalara yönelik etkinlikler de düzenlenecek. Konferansta sunumlar, çalışma grupları ve açık oturumlar, eğitim seminerleri yer alacak. İlgili herkese açık olan konferansa katılım ücretsiz.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı