İSTANBUL HABERLERİ

“E-dönüşüm Semineri’nde Kep Ve E-imza Anlatıldı

IHA
24.09.2015 - 13:32Son Güncelleme :
IHA

Bağcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ve TÜRKKEP Kayıt İşlemleri Direktörlüğü işbirliği ile yapı denetim firmalarına yönelik düzenlenen ‘e-Dönüşüm Semineri’nde KEP ve e-İmza anlatıldı. Bilgi İşlem Müdürü Cüneyt Yılmaz, denetim firmalarının işlemlerini e-İmza ile daha hızlı gerçekleştirebileceklerini söyledi.
Kayıtlı E-Posta hizmetlerinin yanı sıra e-Fatura, e-İmza, e-Defter, e-Mutabakat, e-Arşiv hizmetleri de veren TÜRKKEP, Bağcılar Belediyesi’nde yapı denetim firmalarına yönelik e-Dönüşüm Semineri verdi. Bağcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ve TÜRKKEP Kayıt İşlemleri Direktörlüğü işbirliği ile yapı denetim firmalarına yönelik düzenlenen seminerde, KEP ve e-İmza anlatıldı.
BAĞCILAR İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Seminerde Bağcılar Belediyesi’nin e-Dönüşüm’e yönelik hizmete sunduğu projeleri anlatan Bağcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Cüneyt Yılmaz da, Bağcılar Belediyesi’ndeki tüm işlemlerin artık elektronik ortamda yürütüldüğünü ifade etti. Özellikle e-belediyecilikle ilgili tüm uygulamalar, elektronik imza, mobil imza, e-yazışma, kayıtlı elektronik posta sistemi (KEP) gibi tüm uygulamaların 2012 yılından bu yana kullanıldığını vurgulayan Yılmaz, şöyle konuştu:
“Bu konuda hizmet veren ilk belediyelerden biriyiz. Şeffaf ve hesap verilebilir, çözüm odaklı yönetim, bilgi toplumu ile e- Katılımlı hizmet, tüm süreçlerin izlenebilir olması, performans izleme ve geliştirme anlayışıyla Akıllı Belediyecilik hizmeti sunuyoruz.”
Yılmaz, WALD Uluslararası Marka Şehirler Zirvesi ile UCLG MEWA Akıllı Şehirler Komite Toplantısı’nda Bağcılar Belediyesi’nin bu alandaki çalışmalarının örnek gösterildiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden “E-dönüşüm Semineri’nde Kep Ve E-imza Anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Eylül 2015 tarihinde saat 13 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “E-dönüşüm Semineri’nde Kep Ve E-imza Anlatıldı haberi güncellenecektir.

İSTANBUL YOL DURUMU
İstanbul3 DERECE
Yol durumu »
İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:32
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:23
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı