GeriSpor DYP'nin Adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

DYP'nin Adayları


DYP'nin milletvekili aday listesi

  ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Halit Dağlı
    2. Kazım Barış
    3. Ramazan Ağar
    4. Veli Andaç Durak
    5. Durmuş Ali Demirdüzen
    6. Hakan Topaloğlu
    7. Hüseyin Keçe
    8. Mehmet İzlemek
    9. Fikret Adamhasan
    10.Turgut Tekin
    11.Mehmet İbrahim Yenice
    12.Ramazan Taşdurmaz
    13.Şahin Tekin
    14.Ahmet Yolcu
   
  ADIYAMAN  İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mahmut Bozkurt
    2. Yusuf Özdemir
    3. Abdulkadir Özbay
    4. Hacı Mehmet Karataş
    5. Mübeccel Çaldağ
       
  AFYON  İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İsmet Attila
    2. Nuri Oynağanlı
    3. Murat Akşit
    4. Hüseyin Topçu
    5. Mehmet Şahan
    6. Cengiz Sağlam
    7. Kadir Münir Pehlivanoğlu
   
  AĞRI  İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Musa Konyar 
    2. Ali İhsan Varol
    3. Nesip Aslankılıç
    4. Nusret Yakut
    5.Nimet Çaçan
   
  AMASYA  İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet İyimaya
    2. Recep Nadir Sarıgöz
    3. Salih Aşçı
       
  ANKARA 1. BÖLGE
    1. Turhan Güven
    2. Bülent Kuşoğlu
    3. Mehmet Aypek
    4. Mihtat Atak
    5. Çetin Elmas
    6. Ali Arif Özzeybek
    7. Veysel Karanı Aksungur
    8. Medine Filiz Pehlivan
    9. Necati Beycan
    10.Perihan Hoşer
    11.Erol Türk
    12.Fatma Demirbağ
    13.Talat Bulut
    14.Nurettin Özcan
    15. (Aday ?ildirmedi)
   
  ANKARA 2. BÖLGE
    1. Fikret Eren
    2. Ahmet Bilge
    3. Nevzat Ceylan
    4. İlhami Yılmaz
    5. Tuluğ Ok
    6. İsmail Arslan
    7. Yılmaz Hastürk
    8. Erdoğan Bucak
    9. Mehmet Apaydın
    10.Tülay Aliş
    11.Vefa Peçenek
    12.Tamer Yıldırım
    13.Murat Şimşir
    14.Hacı Doğan Develioğlu
   
  ANTALYA  İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kemal Çelik
    2. Can Yeşilada
    3. Mustafa Önal
    4. Murat Duman
    5. Mahmut Çil
    6. Mehmet Baysarı
    7. Emin Erdem
    8. Arif Bahçeci
    9. Mahmut Yılmaz
    10.Mehmet Çelebioğlu
    11.Fevzi Pişkin
    12.Zekai İlter
    13.Hüseyin Kasap
   
  ARTVİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hasan Ekinci
    2. Orhan Yazıcı
   
  AYDIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Aydın Menderes
    2. Ali Rıza Gönül
    3. Ergüven Yakan
    4. Kamil Acun
    5. Güler Nalbant
    6. Abdullah Afşin
    7. Müfit Kasım Bayraktar
    8. Hasan Gürsoy
   
  BALIKESİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İlyas Yılmazyıldız
    2. Tanju Güvendiren
    3. İlhan Aytekin
    4. Abdulbaki Ataç
    5. Mehmet Erol Taşkesen
    6. Şerife Yücel Güner
    7. Haydar Altıntaş
    8. Mehmet Cemal Öztaylan
       
  BİLECİK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Bahattin Şeker
    2. Mehmet Kemal Eğilmez
   
  BİNGÖL İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Necati Yöndar
    2. Ekrem Hanedanoğlu
    3. Sabri Börü
   
  BİTLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Yahya Çevik
    2. Necati Gürsoy
    3. Ziya Yoldaş
    4. İhsan Tanış
   
  BOLU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nihat Öztürk
    2. Oktay Türesin
    3. Saip Garipoğlu
       
  BURDUR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Başaran
    2. Adem Şengül
    3. Mustafa Örs
   
  BURSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Turhan Tayan
    2. İbrahim Yazıcı
    3. İlhan Harseker
    4. Binhan Oğuz
    5. Arif Tat
    6. Fahrettin Demirtaş
    7. Cemal Arık
    8. Kadir Hoşgör
    9. Hakkı Üçüncü
    10.Salip Tetikcan
    11.Mehmet Teke
    12.Azize Ufuk Varol Nalbur
    13.Zeki Saygılı
    14.Mehmet Zeki Arkan
    15.Adnan Tayfur
    16.Enver Uruçay
   
  ÇANAKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nevfel Şahin
    2. Tülay Ömercioğlu
    3. Yahya Remzi Arslan
    4. Zührü Uçar
   
  ÇANKIRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet Uyanık
    2. Raif Oktay
    3. Halil İbrahim Becer
   
  ÇORUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kenan Nuhut
    2. Abdullah Kıyak
    3. Mehmet Kalem
    4. Sevim Tütüncüoğlu Örs
    5. Mehmet Özsoy
   
  DENİZLİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
   
    1. Aydın Sezgin
    2. Zekeriya Er
    3. Necati Caner
    4. İsmail Ağar
    5. Mehmet Gözlükaya
    6. Cihat Bamyacı
    7. Mustafa Kemal Aykurt
   
    DİYARBAKIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. M.Salim Ensarioğlu
    2. Ferit Bora
    3. Ahmet Bilgin
    4. Veysel Tosun
    5. Nurettin Atik
    6. Salih Sümer
    7. Zülfü Balcı
    8. Hamza Polad
    9. Mehmet Ali Kaynak
    10.Mehmet Biroğlu
       
  EDİRNE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Salih Çelen
    2. Atilla Yorulmaz
    3. Recep Bilgin
    4. Nurhayat Bozkurt
   
  ELAZIĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Turgut Nasün
    2. Feyzi Septioğlu
    3. Ayşe Ergin Güllü
    4. Cezmi Orkun
    5. Aziz Dinç
   
  ERZİNCAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hasan Basri Aktan
    2. Sebahattin Karakelle
    3. Abdurrahman Şahin
   
  ERZURUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Celal Adan
    2. Ömer Mustafaoğlu
    3. Hulusi Sırmacı
    4. Celalettin Çetinkaya
    5. Sadullah Kaya
    6. Abdulkadir Aydın
    7. Turan Alp
       
  ESKİŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Emin Nedim Öztürk
    2. Yetkin Tetik
    3. Mehmet Sadri Yıldırım
    4. Mete Bülgün
    5. Sema Kurun
    6. İzzet Atik
   
    GAZİANTEP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İbrahim Konukoğlu
    2. Ayvaz Gökdemir
    3. Coşkun Özkaya
    4. Feyzullah Yıldırır
    5. Mehmet Uğur Kılıç
    6. Emel Çetin
    7. Uzo Karayılan
    8. Sadık Aydoğan
    9. Celal Doğan
    10.Aysel Şerafettinoğlu
   
  GİRESUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ali Osman Akkoyunlu
    2. Yavuz Selim başar 
    3. Şafak Hisarkaya
    4. Bahattin Aslan
    5. Mehmet Ali Karadeniz
   
  GÜMÜŞHANE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Metin Öztürk
    2. Cengiz Salantur
   
    HAKKARİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İsmet Bayhan
    2. Hakkı Töre
    3. Mikail Çiftçi
   
  HATAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Dönen
    2. Abdurrahman Nafiz Özcan
    3. İbrahim Yalçın
    4. Nurettin Tokdemir
    5. Hüseyin Arif Ateş
    6. Hacı Veli Kılıçoğlu
    7. Bestami Teke
    8. Abdulkadir Akgöl
    9. Mehmet Mutlu Eker
    10.Tayfun Kıvrak
   
  ISPARTA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Aybatılı
    2. Ramazan Gül
    3. Eshat Bolat
    4. Ramazan Özen
    5. Halim Kıyak
   
  MERSİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ayfer Yılmaz
    2. Mehmet Erdal
    3. Hasan Aslan
    4. Mehmet Hazinedaroğlu
    5. Turgay Doludeniz
    6. Yusuf Fevzi Arıcı
    7. Celil İbrahim Ersin
    8. Hüseyin Bahar
    9. Serdar Arslan
    10.Ahmet Bilyeli
    11.Nazım Baş
    12.Müslüme Samray
   
    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1. Mehmet Okan Oğuz
    2. Ümran Akkan
    3. Sinan Ülgen
    4. Metin Şentürk
    5. Cafer Dere
    6. Adnan Odabaş
    7. Ersin Öden
    8. Güler Bengüer
    9. Feza Gülfidan
    10.Süleyn Kara
    11.Hayati Yılmaz
    12.Gönül Gürsoy
    13.Maşuk Naz
    14.Feray Destegül
    15.Erol Altunoğlu
    16.Mehmet Ayan
    17.Önder Günay
    18.Bilal Gündoğdu
    19.Zeki Kayhan
    20.Hasan Yılmaz
    21.Muzaffer Akgün
    22.M. Ali Aydemir
    23.Şadan Köse
    24.Yüksel Türkoğlu
   
    İSTANBUL 2. BÖLGE
    1. Yıldırım Akbulut
    2. Sıddık Ensari
    3. Süleyman Soylu
    4. Atay Şevkadlioğlu
    5. Hakan Aksu
    6. Bayram Akgül
    7. Kadir Kartal
    8. Selatin Erihan
    9. Recep Duran
    10.Feridun Özer
    11.Süreyya Özyurtkan
    12.Nursan Ünal
    13.Ayhan Ertin
    14.Sabri Yavaş
    15.Osman Yılmaz
    16.Cahit Bölükbaşı
    17.Salih Gürkanpalas
    18.Biriçim Küçük
    19.Mahfuz Yetüt
    20.Fatma Nurgünur
    21.Aydın Ağaoğlu
   
    İSTANBUL 3. BÖLGE
    1. Hasan Ufuk Söylemez
    2. Oğuz Tezmen
    3. Reha Çamuroğlu
    4. İskender Oflaz
    5. Cemil Kaya
    6. Mustafa Ergun Eyüpoğlu
    7. Hakan Sarı
    8. Azmi Karamahmutoğlu
    9. Remzi Şen
    10.Orhan Kivelioğlu Aksoy
    11.Abidin Gözen
    12.Burhan Er
    13.Neşet Koçyiğit
    14.Pınar Nilgün Kutsal
    15.Süheyla Öztekin
    16.Ruhi Bayazıt
    17.Süleyman Karakoç
    18.Bekir Yetkin
    19.Hüseyin Yavuz Tunç
    20.Halil İbrahim Kökçü
    21.Ender Balaban
    22.Hacı Salih Babayiğit
    23.Mahmut Nedim Akkurt
    24.Ahmet Umut Hacıfevzioğlu
    25. (Aday bildirmedi) 
 
   İZMİR 1. BÖLGE
    1. Süha Tanık
    2. Yıldırım Ulupınar
    3. Ayşe Dener
    4. Mustafa Selim Yaşar
    5. Metin Dökmeciler
    6. Kani Aydoğdu
    7. Ergül Gülbent
    8. Hüseyin Öner
    9. Mustafa Levent Aydın
    10. Fatma Karaalhaslı
    11. Beliğ Beler
    12. Mehmet Dolunay Köstepen
   
  İZMİR 2. BÖLGE
    1. Mehmet Ali Bayar
    2. Yücel Karaşan
    3. Talat Şalk
    4. İbrahim Muhsin Erdem
    5. Vasfi Özçoban
    6. Reşat Gençtürk
    7. Ahmet Kemal Baysak
    8. Ali Keke
    9. Ahmet Kocaağ
    10. Türker Kızılok
    11. Cumali Kılıç
    12. Mehmet Günay Karataş
   
  KARS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Sabri Güner
    2. Talat Yılmaz
    3. Onurcan Hılmıulusoy
   
  KASTAMONU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nurhan Tekinel
    2. Haluk Yıldız
    3. Ahmet Rugancı
    4. Hikmet Yüksek
   
  KAYSERİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Tuğrul Türkeş
    2. Sevgi Esen
    3. Kamil Karamete
    4. Halil Orhan
    5. Suat Taştekin
    6. Halil Göncü
    7. Mustafa Erçalık
    8. Mehmet Bekarlar
   
  KIRKLARELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mustafa Telat Çarıkçı
    2. Selim Kınalı
    3. Hasan Hersek
   
  KIRŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Adnan Türkoğlu
    2. Bektaş Yıldırım
    3. Hakan Ülser
   
  KOCAELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Orhan Keçeli
    2. Mehmet Kazım Dinç
    3. Funda Doğan
    4. Halil İbrahim Artvinli
    5. Mustafa Çolak
    6. Celalettin Kurt
    7. Muzaffer Gürkan
    8. Ercüment Şahin
    9. Oya Tunçel
       
  KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mümtaz Yavuz
    2. Mehmet Ali Yavuz
    3. Mustafa Bezirci
    4. Cengiz Aysun
    5. İsmail Afşar
    6. Hacı Ahmet Kart
    7. Hızır Kavak
    8. Ali Deveci
    9. Aşır Şimsek
    10. Himmet Türkoğlu
    11. Yahya Yaman
    12. Canan Bahçeci
    13. Fikret Oltulu
    14. Ahmet Özkaralı
    15. Sinan Şeker
    16. Ali Emekli
   
  KÜTAHYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İsmail Karakuyu
    2. Hakan Şimşek
    3. Yılmaz Durmaz
    4. İbrahim Ayaşlı
    5. Rıza Ocakoğlu
    6. Erol Ertürk
   
  MALATYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hikmet Tanrıverdi
    2. Yusuf Keskin
    3. Hanifi Bayram
    4. Zeynel Körükmez
    5. Ayfer Ertan
    6. Yusuf Aksaç
    7. Mustafa Bülent Topaloğlu
       
  MANİSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Zeynel Balkız
    2. Ömer Külahlı
    3. Rıza Akçalı
    4. Ahmet Orhan
    5. Halil İbrahim Doğan
    6. Ahmet Zeki Doğan
    7. Muharrem Kaya
    8. M.Nuri Şeyda Sorman
    9. Baykal Yaralı Tuğsal
    10. Adnan Özdişçi
   
  KAHRAMANMARAŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Sağlam
    2. Haluk Şerbetçi
    3. Ejder Karayağlı
    4. Tacettin Yinanç
    5. Yakup Hamdi Bozdağ
    6. Selahittin Hacı Ömeroğlu
    7. Adem Gök
    8. Ali Çetin
       
  MARDİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Metin Musaoğlu
    2. Veysi Şahin
    3. Hüseyin Yaşin
    4. Cemil Mataracı
    5. Süleyman Aslan
    6. Mehmet Dalar
   
  MUĞLA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Tansu Çiller
    2. Rüştü Yiğitkaya
    3. Latif Sakıcı
    4. Alper Çalıkoğlu
    5. İsmet Köse
    6. Çağlar Güner
   
  MUŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Necmettin Dede
    2. Mehmet Emin Şimşek
    3. Kemal Türker
    4. Mehmet Emin Şeydagil
   
  NEVŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Arif Parmaksız
    2. Mehmet Ünal
    3. Erkal Yandı
   
    NİĞDE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Doğan Baran
    2. İbrahim Arısoy
    3. İbrahim Ballı
   
  ORDU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Fadıl Ünver
    2. Metin Karakaya
    3. Talip Erkoç
    4. Burhan Çakmak
    5. Süha Topaloğlu
    6. İsmail Hakkı Yılmaz
    7. Abdullah Aktaş
   
  RİZE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Yaşar Özmen
    2. Mustafa Halıcı
    3. Necati Topal
   
  SAKARYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nevzat Ercan
    2. Nihat Nalbantoğlu
    3. Erdal Taşkın
    4. Cevdet İzmirli
    5. Mehmet Mangıroğlu
    6. Gülşen Hacıhüseyinoğlu
   
  SAMSUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kemal Kabataş
    2. Fahri Eldemir
    3. Erdoğan Sezgin
    4. Ersin Yılmaz
    5. Hüseyin Fakı
    6. Yücel Türe
    7. Orhan Ergin
    8. Vecdet Öz
    9. Hüseyin Akdeniz
       
  SİİRT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
   
    1. Takiddin Yarayan
    2. M.İhsan Aydın
    3. Suak Karatay
   
  SİNOP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kadir Bozkurt
    2. Bilal Şimşirgil
    3. İbrahim Örnek
   
  SİVAS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Özden Özbilun
    2. Tahsin Irmak
    3. Mahmut Karabulut
    4. Mustafa Yüzüak
    5. Sebehatdin Tapan
    6. Alper Halkan Güleğlen
   
  TEKİRDAĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Enis Sülün
    2. Tuncer Başoğlu
    3. Tufan Yıldırım
    4. Semra Aydın
    5. Birol Kaya
   
  TOKAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ali Şevki Erek
    2. İrfan Alpat
    3. Tekin Çelep
    4. Süleyman Özkaleli
    5. Salih Sarıkaya
    6. Ömer Faruk Altuntaş
    7. Cevat Atılgan
   
  TRABZON İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Eyüp Aşık
    2. Bekir Bülbüloğlu
    3. Mehmet Çakıroğlu
    4. Yusuf Bahadır
    5. Mehmet Usta
    6. Kemal Cevher
    7. Atilla Ataman
    8. Mustafa Turhan
   
  TUNCELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kamer Genç
    2. Nizami Ünlü
   
  ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Sedat Edip Bucak
    2. Uğur Esat Akgöl
    3. Mehmet Yalçınkaya
    4. İbrahim Halil Kızıl
    5. Enver Akıl
    6. Aziz Bülent Öncel
    7. Tanju Moğoltay
    8. Ömer Karakeçili
    9. Şükrü Yüksel
    10. Hasan Yılmaztekin
    11. Mustafa Göktaş
   
  UŞAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Aysal Aytaç
    2. Hasan Erdoğan
    3. Daylan Özdemir
   
  VAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Paşa Kurşunluoğlu
    2. İskender Ertuş
    3. Nesim Çelik
    4. Mustafa Kaçmaz
    5. Fettullah Gültepe
    6. Lütfü Özgökçe
    7. Yemen Akyüz
   
  YOZGAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mustafa Mit
    2. Mustafa Odabaşı
    3. Ahmet Ateş
    4. Derviş Demirbaş
    5. Cafer Oğuz
    6. Nuri Efe
   
  ZONGULDAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ömer Barutçu
    2. İsmail Verimbaş
    3. Nevzat Çimenoğlu
    4. İbrahim Cöbek
    5. Vural Çebi
       
  AKSARAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Yaşar Acar
    2. Halil Baş
    3. Faruk Özyurt
    4. Yücel Coker
   
  BAYBURT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İdris Yücel
    2. Ayşe Gencal (Şen)
   
  KARAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Recep Özel
    2. Celal Aslan
    3. Necati Akpınar
   
  KIRIKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hacı Filiz
    2. Ali Yıldız
    3. Üzeyir Karayel
    4. Mehmet Karataş
   
    BATMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Faris Özdemir
    2. Hüseyin Yaşar
    3. Kutbettin Arslan
    4. Mehmet Mahsunyılmaz
   
  ŞIRNAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kamil Atağ
    2. Orhan Uysal
    3. Kazım Babat
   
  BARTIN
    1. Mustafa Yelkenci
    2. Nurettin Bayrak
   
  ARDAHAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Saffet Kaya
    2. İsrafil Korkmaz
   
  IĞDIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nuri Alagöz
    2. İsmail Güneş
   
  YALOVA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Fikri Turgut
    2. Okan Akınç
   
  KARABÜK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Fatma Şirin
    2. Erol Serin
    3. Mehmet Çiftçi
   
  KİLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mustafa Tohumcu
    2. Nadir Kulakoğlu
   
    OSMANİYE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ali Nuhoğlu
    2. Mustafa İpek
    3. Cennet Uyduran
    4. Saim Gelici
   
    DÜZCE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Necmi Hoşver
    2. Yaşar Aydın
    3. Ümit Özmen

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle