Gündem Haberleri

  DYP'li başkan Cevahir defnedildi

  A.A.
  18.08.2006 - 19:39 | Son Güncelleme:

  Türkiye Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi Başkanlığı görevini de yürüten 53 yaşındaki Enver Cevahir için Tepebaşı Mahallesi'ndeki evinin yanısıra dernek ve parti binasının önünde tören düzenlendi.

  Cevahir'in cenazesinin getirildiği Acılık Camii'ndeki törene, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, genel başkan yardımcıları Nevzat Ercan, Binhan Oğuz ve Çağrı Erhan, genel idare kurulu üyesi Ali Uzun, Türkiye Kızılay Derneği yöneticileri, çok sayıda partili ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

  Ağar, gazetecilere yaptığı açıklamada, siyasetin zor ve meşakkatli bir iş olduğunu belirterek, şunları söyledi:

  “Heyecan, stres ve başkalarının dertleriyle dertlenme, kiminin ömrünü uzatıyor, kimininkini de kısaltıyor. Allah'ın takdiri ama genç yaşta bir dava arkadaşımı kaybetmenin çok büyük üzüntüsünü yaşıyorum. İman ve inanç sahibi insanlarla, sabrımızı muhafaza edip geride kalanlara sahip çıkmanın sorumluluğunu yerine getireceğiz.”

  Kılınan cenaze namazından sonra Ağar, Cevahir'in tabutunu bir süre taşıdı. Cevahir'in cenazesi, 10 Temmuz Mahallesi'ndeki aile mezarlığında toprağa verildi. Burada, Cevahir'in yakınlarına başsağlığı dileyen Ağar, dua okudu.

  DYP lideri Ağar, beraberindekilerle cenaze evine de giderek başsağlığı dileğinde bulundu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı