Ege Haberleri

  DYO çalışanları bu kez ailelerine oynadı

  İZMİR, (DHA)
  29.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de, DYO çalışanlarının oluşturduğu DYO Renkler Sahnesi, uzun zamandır hazırlıklarını sürdürdükleri, “Senin Annen Bir Melekti Yavrum” oyununu ilk kez 57. kuruluş yıldönümünde sergiledi.

  DYO Boya Fabrikaları Genel Müdürü Serdar Oran’ın da sahneye çıktığı oyunda, üretimden AR-GE’ye, planlamadan muhasebeye kadar farklı departmanlarında görev yapan 12 kişilik bir ekip rol alıyor.

  İki perdelik komedi türündeki oyun, Leyla ile Mecnun’un aşk hikayesini günümüze taşıyor. Sinema ve tiyatroda pek çok kez karşılaşılan zengin kız, fakir erkek aşkını mizahi bir dille sahneye taşıyan oyunun finalinde, kazanan yine aşk oluyor Erdinç Aydın’ın yazdığı, Metin Güler’in yönettiği oyunda, Genel Müdür Oran’ın tiyatroda sahne alması, tüm çalışanlara güzel bir sürpriz yaşattı. Oran, oyun için günler öncesinden hazırlanırken oyuncuların bile son güne kadar genel müdürlerinin rolünden haberleri olmadı.

  Çalışanların birbirleriyle uyumunu ve iletişimini güçlendiren DYO Renkler Sahnesi’nin oyuncuları, İzmir Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneye çıkarak aileleri ile yakınlarına tiyatrodaki yeteneklerini gösterme fırsatı buldu.

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı