Gündem Haberleri

GÜNDEM

  DVD

  Hürriyet Haber
  23.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hansel ve Gratel Cadı Avcıları
  Çocukluklarında yaşadıkları bir travmanın ardından usta birer cadı avcısı haline gelen Hansel (Jeremy Renner) ve Gretel (Gemma Artenton) kardeşlerin klasik masalının şaşırtıcı, bambaşka bir uyarlaması bu film. Usta avcılarımız gittikleri kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarının ardından düşmanla, yani kötülükle mücadele etmek ve bu mücadelenin sonunda hayatta kalmak üzere silahlarını kuşanırlar.

  Kızımı Kurtarın
  Ben Affleck’in yönettiği filmde Ed Harris ve Cassey Affleck rol alıyor. Filmde dört yaşındaki Amanda, ortadan kaybolmuştur ve polis davayı çözmek için fazla yol alamamıştır. Amandanın teyzesi Mc Cready bu iş için Patrick Kenzie ve Angie Gennaro adında iki dedektif tutar. Ancak dedektifler, bu tarz bir konu üzerine fazla deneyimlerinin olmadığını söylemekten kaçınmazlar. Aile özellikle onları iki sebepten ötürü istemektedir. Polis değillerdir ve yaşadıkları muhiti iyi tanımaktadırlar.

  Aşk seansları
  Oscar ödüllü Helen Hunt, aşk, seks ve tutkuyu anlatan bu etkileyici filmde, John Hawkes ve William H. Macy’ye eşlik ediyor. Küçük yaşta felç olan şair Mark O’Brien (Hawkes) durumunun yarattığı zorlukların üstesinden gelmeye çalışmaktadır. 38 yaşında, en büyük zorlukla yüzleşir: bekaretini kaybetmek! Güzel bir terapist (Hunt) ve anlayışlı bir rahibin (Macy) de yardımıyla, Mark hayatı yaşanır kılan zevkleri keşfetmek üzere kişisel bir yolculuğa çıkar.

  Hazine Avcısının Maceraları 3D
  Gişe rekorları kıran ve son yılların en kaliteli animasyonlarından biri olarak gösterilen Hazine Avcısının Maceraları, eğlence dolu hikâyesiyle hem çocukları hem yetişkinleri maceraya davet ediyor. En yenilikçi ve modern 3D teknikleriyle çekilen film, birbirinden renkli karakterleri ve sürükleyici hikâyesiyle dikkat çekiyor.

  Şüphe
  1964 yılı, Bronx’taki St. Nicholas kilisesi. Karizmatik Rahip Flynn, korkunun ve disiplinin gücüne yürekten inanan Rahibe Aloysius Beauvierin ateşli bir şekilde savunduğu katı gelenekleri yıkmak için çaba göstermektedir. Ülkenin politik iklimindeki değişim rüzgarlarının kilise camiasını da etki altına almasıyla okula ilk kez Donald Miller adlı siyah bir öğrenci kabul edilmiştir. John Patrick Shanley’nin yönettiği filmin başrollerinde Meryl Streep ve Philip Seymour Hoffman var.

  Dallas Sezon 1
  Bir döneme damgasını vuran Dallas efsanesi yeni kuşakla devam ediyor! J.R. ile Sue Ellenın oğlu John Rossun, Bobbynin evlatlık oğlu Christopher ile tartışması, Texasta petrolün kan bağından daha önemli olduğunu gösterir. J.R.ın yol göstermesiyle, John Ross arazide petrol çıkarma planları yaparken, Christopher da, alternatif yakıt türlerini araştırmakta ve Southfork’taki araziyi bağışlamayı düşünmektedir. Bu fenomen dizinin ilk sezonunun tamamı DVD’de.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı