OSMANİYE HABERLERİ

Düziçi'nde 15 kişiye iş

DHA
26.03.2016 - 11:33Son Güncelleme :

Düziçi'nde 15 kişiye iş

DHA

ÇALIŞMA ve İş Kurumu Osmaniye İl Müdürlüğü ile Düziçi Özel Korupark Hastanesi arasında imzalanan sözleşme ile 15 kişi hastanede işe başlayacak.
İŞKUR ve hastane yetkilileri arasında imzalanan İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile 15 kişi en fazla 10 ay sürecek olan istihdam garantili staj eğitimlerine başlayacak. İŞKUR İl Müdürü Abdulkadir Şahin, "En az 2 sigortalı çalışanı olan özel sektör işyerlerinde uygulanan programda katılımcı kursiyere günlük cep harçlığı verilmekle birlikte çalışanın Genel Sağlık Sigortası ve İKMH primleri de İŞKUR tarafından ödenmektedir. Hastanemizde başlayacak olan 15 kişinin program akabinde istihdam edilecek olmaları bizleri ayrıca sevindirmektedir" dedi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

YB (OA)(26.3.2016, FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Düziçi'nde 15 kişiye iş hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 11 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Düziçi'nde 15 kişiye iş haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı