DÜZCE HABERLERİ

Düzce Belediyesi Web Sayfası Yenilendi

IHA
27.10.2015 - 13:09Son Güncelleme :

DÜZCE BELEDİYESİ WEB SİTESİ YENİLENDİ.

IHA

Düzce Belediyesi internet sitesi yeni görünümüne kavuştu. Düzce belediyesi ile ilgili bilgilere daha kolay ulaşılmasının sağlanması için hazırlanan site yeni yüzüyle yayına açıldı.
Sitede belediye ile ilgili genel bilgilerin, duyuru ve ilanların, nöbetçi eczanelerin, otobüs tarifeleri ve saatlerinin yanı sıra meclis toplantıları, belediye hizmetleri ve ulusal haberlerle ilgili en güncel bilgiler yer alacak. Facebook ve Twitter sosyal ağ destekli olan wep sitesi vatandaşlara daha hızlı ve daha kolay ulaşma imkanı sağlayacak. Daha kapsamlı ve hızlı şekilde, her gün güncellenen haberler ve bilgilerle www.duzce.bel.tr adresinden hizmet verecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Düzce Belediyesi Web Sayfası Yenilendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Düzce Belediyesi Web Sayfası Yenilendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı