DÜZCE HABERLERİ

Düzce Belediyesi’ne Ambulans Jesti

IHA
26.02.2015 - 16:41Son Güncelleme :

FOTO: DÜZCE BELEDİYESİ'NE AMBULANS JESTİ

IHA

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nden Düzce Belediyesi’ne hibe edilen ambulansın anahtarı Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Mahir Arslan tarafından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e teslim edildi. Başkan Keleş, Düzce Belediyesi’nin sağlık alanında verdiği hizmetlerin yeni ambulans ile daha kaliteli hale geleceğini söyledi.
Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce’ye tahsis edilen ambulansların ardından Düzce İl Sağlık Müdürlüğü de belediyelere katkı sağlamak amacıyla çeşitli düzenlemeler gerçekleştiriyor. Düzce Belediyesi’nin yürüttüğü sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Düzce Belediyesi’ne bir ambulans hibe edildi. Hasta nakil işlemlerinde kullanılacak olan ambulansın anahtarı, Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Mahir Arslan tarafından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e teslim edildi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, "Düzce Belediyesi olarak yürütmüş olduğumuz sağlık hizmetlerimiz var. Düzce’den başka illere gidecek olan hastalar için hizmet veriyoruz. Bugün Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce Belediyesi’ne hibe edilen bu araç bugün itibariyle Düzce’nin, Düzcelilerin hizmetinde kullanılacak. Böylelikle Düzce Belediyesi’nin sağlık alanındaki hizmet kalitesi arttırılmış olacak" dedi ve Sağlık Bakanlığı’na, Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne teşekkür etti.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise bir araçla başlayan hizmetin devamının geleceğine dikkat çekerek hibe edilen ambulansların Düzce’ye ve Düzceli vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Düzce Belediyesi’ne Ambulans Jesti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 16 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Düzce Belediyesi’ne Ambulans Jesti haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:14
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:21
 • Akşam
  17:35
 • Yatsı
  19:12
Sayfa Başı