DÜZCE HABERLERİ

Düzce Belediyesi Atıl İşyerleri İçin Trampa Yapıyor

IHA
30 Eylül 2015 - 12:54Son Güncelleme : 30 Eylül 2015 - 12:55

İŞ MERKEZLERİ TRAMPA YAPILIYOR

IHA

Düzce Valiliğinin kalıcı konutlarda bulunan atıl iş merkezlerinin değerlendirme çalışmasının ardından Düzce Belediyesi de mülkiyetinde bulunan işyerleri için İl Özel İdaresi ile birlikte değişim programı hazırladı.
Deprem sonrası Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından yapılan merkez Fevzi Çakmak Mahallesi ile kalıcı konutlardaki iş merkezlerinde Düzce belediyesi mülkiyetinde 102 adet işyeri bulunuyor.
Düzce belediyesi merkez ve kalıcı konutlarda atıl halde bulunan iş merkezlerindeki iş yerlerinin aktif hale getirilmesi için proje geliştiriyor. Bunun için öncelikli olarak iş merkezlerinde bulunan işyerleri için trampa çalışması yapılıyor. Trampa işleminin iş merkezlerindeki iş yerlerinin daha verimli kullanılması için bir araya toplanmasının gerektiği belirtildi. Bu konuda yapılan açıklamada iş merkezlerinde bulunan iş yerlerinin mülkiyetlerinin farklılığına dikkat çekildi ve “Bazı işyerleri belediyeye ait, bazı işyerleri özel idare mülkiyetinde. Bunların bir araya toplanması için özel idare ve işyeri sahipleri ile görüşülerek trampa işlemi gerçekleştiriliyor. Buradaki amaç, belediyeye ait işyerlerinin belirli bir katta toplanmasıdır. Böylelikle daha verimli kullanılması sağlanacaktır” denildi.
Düzce Belediyesine ait 102 adet işyerinin tapusu özel idareden alındı. Düzce Belediyesinin merkezde Fevzi Çakmak mahallesindeki iş merkezlerinde toplam 47, kalıcı konutlardaki iş merkezlerinde ise 55 işyeri bulunuyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Düzce Belediyesi Atıl İşyerleri İçin Trampa Yapıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 12 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Düzce Belediyesi Atıl İşyerleri İçin Trampa Yapıyor haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:15
  • Guneş
   06:06
  • Öğle
   13:09
  • İkindi
   16:55
  • Akşam
   19:51
  • Yatsı
   21:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı