Duygularımızla hareket edebiliriz

Hürriyet Haber
08.09.2015 - 11:29 | Son Güncelleme: 08.09.2015 - 11:29

Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç
Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren alanlarda bambaşka bir yöne çekildiğinizi hissediyor olabilirsiniz. Hazır fırsatlar mevcutken, işleri hızlandıracak daha kısa yollar aramanızda fayda var. Lüzumsuz konularla vakit kaybetmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Boğa
Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren konularda yaratıcı fikirleriniz olabilir veya size akılcı tavsiyelerde bulunan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu fikirlerden bazıları gerçekten çok önemli ve bazı şeylerin başlangıcı niteliğinde olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

İkizler
Bazı alanlardaki gelişmelerin sizin için, daha fazla başarı, ün, tanınma, takdir görme, önemli girişimler yapma ya da adaletin yerini bulması türünde başlangıçlar anlamına geldiğini düşünmeye başlayabilirsiniz. Haklısınız, ama yinde gerçekçiliği elden bırakmamanız gereken konular ve vermemeniz gereken sözler de var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Yengeç
Sosyal yaşamınız veya kariyerinizle ilgili yeni planlar yapmak, bu alanlarda yeni girişimlerde bulunmak ya da düzenlemelere gitmek noktasında yeni fırsatlara sahipsiniz. Fırsatları kullanmanız durumunda başarı sizi bekliyor olabilir. Bazıkişilerin hareketleri sizi şaşırtabilir. Fikir çatışmaları dikkat gerektiriyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Aslan
Bazı konularda tam da olmanız gereken yerde, yolda veya alanda olduğunuzu anlamanıza yardım edecek beklenmedik bir şekilde ya da beklenmedik bir kaynaktan gelen teyitler söz konusu olabilir. Farklı şeyler denemek istiyorsunuz ya da farklı yöntemler kullanmak niyetindesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Başak
Bazı konuların nasıl sonuçlanacağı veya nasıl devam edeceği konusunda kafanızda şüpheler varsa, boşuna üzülmeyin. Konular her neyse, hiç beklenilmedik bir şekilde hız kazanabilir veya ilerleme sağlayabilir. Akla gelmeyen hoşluklara açık günler. Paylaşmaya açık olmanız, verdiğiniz kadar almanızı ve kendinizi kabul ettirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Terazi
Uzun vadeli hedeflerinizi, iş birliklerinizi ve ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sürprizlere açık birkaç gündesiniz. Ya da oldukça beklenmedik veya alışılmadık yöntemler deneyerek sayılan başlıklarda ilerleme kaydedebilirsiniz. Size baskı kuran veya zorlayan kişilere dikkat edin ya da aynı hatayı başkalarına yapmadığınızdan emin olun. Duygusal sorunlar iş ve sorumluluklarınızı engellememeli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Akrep
Sahip olduğunuz şeyleri veya sağlık başlığı altında incelenebilecek konuları ilgilendiren şaşırtıcı ve hoş gelişmeler söz konusu olabilir. Madem bu tür olaylar yaşandı, duraksamadan faydaya çevirmeniz en doğrusu. Teklif, öneri ve davetleriniz kabul görebilir. Kıskanç kişilere dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Yay
Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, maddi başlıklı konuları veya aşk hayatınızı ilgilendiren şu ana kadar hiç düşünmemiş olduğunuz bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Gülümseyerek, artık düşünmeye başlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Oğlak
Evinizi veya üzerinde pazarlık yapılan ya da uzlaşılmaya çalışılan konuları ilgilendiren başlıklarda kontrolün sizde olduğunu fark edebilirsiniz. Doğru adımları atmanız durumunda oldukça kazançlı çıkabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Kova
Bazı plan, proje, ilişki veya refah ya da mutluluğunuzu etkileyebilecek tuhaf denilebilir bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Sizi yoran bazı iş, düzenleme veya programlar sona ererse, endişelenmeyin. Zira, her şey sizin yararınıza olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.

Balık
Duygusal, işle veya maddi durumunuzla ilgili ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizle bağlantılı bazı konularda kaçınılması güç, ama hoş değişiklikler meydana gelebilir. İşler sürpriz bir şekilde ilginç bir yöne ilerleyebilir. Ortaya çıkan haberler veya elinize geçen bilgiler size fayda sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz.    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı