« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Duvarlarımız sloganla dolu

Milli Takım futbolcularını İngiltere maçına motive etmek için, kamp yapılan tesislerin duvarlarına sevinç fotoğraflarının ve sloganların yer aldığı panolar asıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İNGİLTERE maçı için Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde kampa giren Milli Takımımız'da futbolculara ilginç bir motivasyon uygulanıyor. Teknik heyet, tesislerin yemek salonu ve yatakhanelerin girişine motive edici sözlerin yazılı olduğu, milli futbolcuların geçmiş maçlardaki sevinç fotoğraflarının yer aldığı panolar astırdı.

Bu motivasyon yazılarında, ‘‘Yeni zaferlere hep birlikte’’, ‘‘Daha önce başardık, yine başaracağız’’, ‘‘Portekiz'e sadece bir adım kaldı’’, ‘‘Herşeyi başardınız, bunu da başarırsınız’’ şeklinde ifadeler yer aldı.

Teşekkürler TÜrkiye

Şenol Güneş'in slogan bulma çabasına okuyucularımız büyük ilgi gösterdi.

A Milli Takım Şenol Güneş'in 'Yeni bir slogan aradık ama bulamadık' sözleri üzerine harekete geçen gazeteniz HÜRRİYET bu kampanyaya öncü olurken, okuyucularımızın büyük ilgisi teknik direktörü de sevindirdi. Güneş, ‘‘Bu olay Türk halkıyla bütünleşmemiz açısından son derece önemli oldu. Türk halkının bu yakın ilgisinden dolayı çok teşetkkür ederim. İnanın bu bizleri çok mutlu etti’’ diye konuştu.

İŞTE BİNLERCE SLOGANDAN BAZILARI

11 Ekim'de 11 Güneş,

her biri dünyaya eş

Kırmızı Beyaz

buna kimse dayanamaz

Milli Takım akın akın

sular gibi akın...

90 dakika biz,

ömür boyu siz

Dünya fatihi Türkiye,

gerisi hikaye

Kan kırmızı süt beyaz

Türkiyem tarih yaz.


Cuma gününe kadar sürecek olan slogan kampanyamız için numaralarımız:


TELEFON:

0212-677.08.76

FAX:

0212-677.04.00

e-mail:

spor@hurriyet.com.tr

Bunları da Beğenebilirsiniz