« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Düşüşümüz sona erecek"

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Üstünberk, Galatasaray Cafe Crown'da son haftalarda yaşanılan talihsiz sakatlıklar nedeniyle oluşan düşüşün, cumartesi günü oynanacak Pınar Karşıyaka maçıyla birlikte sona ereceğine inandığını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Üstünberk, cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak maç öncesi kulüp resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, “Son haftalarda yaşanan talihsiz sakatlıklar nedeniyle oluşan düşüşün Pınar Karşıyaka karşılaşmasıyla sona ereceğine inanıyoruz. Galatasaray Cafe Crown, bu maçla birlikte eski performansını göstererek herkese yeniden ne kadar umut vadeden bir takım olduğunu kanıtlayacaktır” ifadesini kullandı.

Pınar Karşıyaka maçıyla birlikte Galatasaray Cafe Crown'un tekrar çıkışa geçeceğine inandığını belirten Hakan Üstünberk, bu önemli karşılaşmada Galatasaray taraftarını da yanlarında görmek istediklerini vurguladı.

ABDİ İPEKÇİ'DE GALATASARAY GÜNÜ

Galatasaray Cafe Crown erkek basketbol takımı ile Galatasaray Medical Park kadın basketbol takımı, 29 Ocak Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda lig maçlarını arka arkaya oynayacak.

Galatasaray Medical Park, saat 13.00'de ezeli rakibi Beşiktaş Cola Turka ile karşılaşırken, saat 15.00'de ise Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown-Pınar Karşıyaka mücadelesi oynanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz