« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Düşürmek bana yakışmazdı

Fenerbahçe kalecisi Volkan ıskaladığı pozisyonda bir an Kuranyi’yi düşürmek istediğini, ancak centilmenliğe aykırı olur diye vazgeçtiğini söyledi. Genç futbolcu ayrıca Appiah’a da teşekkür etti.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
SEZONA iyi başlayan ve gösterdiği performans ile hem Fenerbahçe’de, hem de Milli Takım’da başarılı olan Volkan Demirel, Schalke 04 maçında yediği hatalı golden ders çıkaracağını söyledi. Genç kaleci maçtan sonra kendisine verilen destek için herkese teşekkür ederek, ‘Kalecilikte bunlar olur. Yediğim golden sonra çok fazla üzülmem. Her kalecinin başına böyle talihsiz kazalar gelir. Maçın genelinde iyi olduğumu düşünüyorum’ diye konuştu.

Profesyonelim

Maçın bitiminde kaleci Rüştü’nün elini omuzuna atarak ‘Aferim oğlum, tebrikler’ diyerek her zamanki gibi desteğini sürdürdüğüne işaret eden Volkan, yanında anahtarı olmadığı için geç saate kadar babasının kendisini evde beklediğini belirterek, ‘Maç ile ilgili hiçbir şey konuşmadık. Annem ve kardeşlerim de uyuyordu. Benim yapımı biliyorlar. Profesyonelce düşünüyorum. Üzüntümü dışarıya vermem. Sadece işime bakarım’ dedi.

Topu ıskaladıktan sonra bir an Kuranyi’yi düşürmenin aklından geçtiğine değinen Volkan, ‘Sonra bana yakışmaz. Centilmenliğe aykırı diye düşündüm. Zaten arkadaşlarıma güvenim tamdı. Özellikle beraberlik golünü atan Appiah’a teşekkür ediyorum’ yorumunu yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz