« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Düş kırıklığı

Meriç Enercan
SON GÜNCELLEME
İlk 20 dakikadaki futbol ile 2 golü gördükten sonra umutlanmış, ‘‘Trabzon bu işi yırttı. Hem 3 puan, hem de moral kazanacak’’ diye düşünmüştük.

Sonuç, tam bir hayal kırıklığı oldu. İlk 20 dakikadaki Karadeniz fırtınası önce bir melteme, ardından nemli bir durgunluğa dönüştü. Son 5 dakika ise tam bir kabustu. 60. dakikadan sonra 10 kişi oynayan Denizlispor, Trabzonspor'un korkak futbolunun faturasını 2-2'lik beraberlikle kesti. 85 dakika boyunca yürekleriyle savaşan iki stoper Cem ve Macit bile çaresiz kaldılar. Denizlispor'un gollerini seyretmekle yetindiler.

UMUTLAR BAŞKA BAHARA

Trabzonspor'un dün akşam orta sahada daha iyi bir organizasyona, iyi bir Gökdeniz'e, güçlü bir santrfora ve kenardan takımı çok iyi yönlendiren teknik direktöre ihtiyacı olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Sahada olmadık işler olurken kenardan takımına müdahele edemeyen, etmek istese de bunda başarılı olamayan Sadi Tekelioğlu maçın sonunda istifasını açıklarken, daha önce yapması gerekeni yerine getirmenin huzuru içindeydi. Yönetimde oylanan ve bunu içine sindiren Sadi Tekelioğlu bu durumu, ‘‘Çok daha önce yapmalıydım’’ diye itiraf ediyor, kulübün içinde bulunduğu zorlukları da bir cümleyle geçiştiriyordu... Dışarda parasızlık ve borç ızdırabını yaşayan Trabzonspor, içerde taraftarına yaşattığı eziyet ve düş kırıklığının bedelini 5 dakikada yediği iki golle acı biçimde ödüyordu.

Elbette bu beraberlik sadece Trabzonspor'un hatalarının değil, son 30 dakikayı 10 kişi oynayan Denizlispor'un ikinci 45 dakika boyunca yüreğiyle sergilediği oyunun doğal sonucuydu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.