« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dürüst: "Operasyon yok"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Klübünün Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ali Dürüst, hafta başında yaşanan kamp krizi nedeniyle takımda bir operasyon yapılmasının söz konusu olmadığını söyledi.

Ali Dürüst, takımın işbirliği içinde olduğunu belirterek, "Operasyon kesinlikle söz konusu değil. Oyuncularımız profesyonel ve bunun doğrultusunda da sıkıntılarını söylediler. Biz bunu olgunlukla karşılıyoruz, büyütülecek bir şey yok" dedi.

Paris Saint Germain karşısında, futbolcuların sahada takım olma özelliğini gösterdiklerini vurgulayan Dürüst, "Oyuncularımız saha içinde nasıl birlik gösteriyorsa, seslerini duyurmak için de birlik gösterdiler. Biz bunu takım olmanın da şartı olarak görüyoruz. Galatasaray bunun için böyle başarılı zaten. Zaten, onlar da işi abartmadan ve kendilerine zarar vermeden bunu sona erdirdiler" dedi.

"TRANSFER UZAK İHTİMAL"

Ali Dürüst, Brezilya’da transfer çalışmalarının sürdüğünü, ancak uygun şartların yerine gelmesi halinde bir transfer yapılabileceğini kaydetti.

Birçok ismin gündemde olduğunu, ancak şu an somut bir şeyin gerçekleşmediğini kaydeden Dürüst, "Yabancı kontenjanımız halen dolu. Ayrıca gelen yabancı, gidecek olandan daha iyi ve yararlı olmalı. Ödenecek paralar da bütçemize uygun olursa yapabiliriz. Ancak, şu an bu uzak ihtimal" diyerek sözlerini tamamladı

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler