« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Durur'dan 3 yıllık imza

Kadınlar İkinci Ligi’nde yer alan Orduspor, bugün kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği törende antrenör Alper Durur ile 3 yıllık anlaşma imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TKB2L temsilcilerinden Orduspor, antrenör Alper Durur ile üç yıllık sözleşme imzaladı. Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Akın Çiçek ve Basketbol Şubesi İdari Menajeri Ozan Gürhan Karahan’ın katıldığı basın toplantısında sözleşme imzalayan Antrenör Alper Durur ve Genel Menajer Ahmet Aktan resmen göreve başladılar.

Toplantıda Kulüp Başkanı Nedim Türkmen şunları söyledi; “Göreve geldiğimizde sadece futbol kulübü olmadığımızı, diğer branşlarda da hedefi olan güçlü takımlar kurarak Orduspor’u her alanda en iyi şekilde temsil edeceğimizi söylemiştik. Geçen yıl yöneticimiz Akın Çiçek’in çabalarıyla basketbolda ses getiren bir organizasyon gerçekleştirmiştik. Bu sezon çok güçlü bir ekip kurarak Orduspor camiasına şampiyonluk yaşatmak istiyoruz” dedi.

Antrenör Alper Durur ise hedefinin Orduspor’u TKBL’ye çıkartmak olduğunu söylerken, “Öncelikle memleketim Ordu’da ve Orduspor’da olduğum için mutluluk ve kıvanç duyuyorum. Tek amacım 23 yıllık antrenörlük kariyerimde edindiğim birikim ve deneyimlerimle Orduspor’u TKBL’ye çıkartmak. Bunun için buradayım” diye konuştu.

Genel Menajer Ahmet Aktan ise konuşmasında hedefleri olan bir kulüpte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Orduspor Kadın Basketbol Takımı 20 gün içerisinde tüm transferleri bitirip 21 Ağustos’ta çalışmalarına Ordu’da başlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz