« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dürümcüde bayıldı

F.Bahçe, Caner Erkin’den gelen haberle sarsıldı. Bayburt’a götürülmeyen as oyuncular arasında yer alan yıldız oyuncu, Ortaköy’deki bir restaurantta baygınlık geçirdi. Caner’in, yemek öncesi nargile içtiği ve gıda zehirlenmesinden şüphelenildiği öğrenildi.

Sayit DURMAZ / Magazin
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE, dün gece yıldız futbolcusu Caner Erkin’den gelen haberle sarsıldı. Sarı lacivertli takım, bu sezon Ziraat Türkiye Kupası maçlarına as futbolcularını götürmeme kararı almıştı. Bayburt’a A2 ve yedek ağırlıklı bir kadro ile gidildi. İstanbul’da kalan as oyuncular arasında yer alan Caner, hem takım arkadaşlarını üzdü, hem de teknik heyeti telaşlandırdı.
Yıldız futbolcunun, Ortaköy’de bulunan Ali Baba Restaurant’ta bayıldığı ve düşerken başını da çarptığı öğrenildi. Bunun üzerine Caner, sarı lacivertlilerin sponsoru olan Liv Hospital’a kaldırıldı. Yemek öncesi nargile içtiği iddia edilen Caner’in, gıda zehirlenmesi yaşamış olabileceğinden de şüpheleniliyor.

KUNDURACIOĞLU: “OLUMSUZ DURUM YOK”

YAŞANAN bu olay sonrası sarı lacivertli kafile ile Bayburt’ta yer alan kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu, FB TV’ye canlı olarak bağlandı. Caner Erkin’in durumuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Kunduracıoğlu, “Caner, akşam yemekten sonra fenalık geçirmiş. Ufak bir baygınlık yaşamış. Baygınlık esnasında kafasını da çarpmış. Liv Hospital’da uzman ekipler, Caner’i tedavi altına aldı. Durumunda ciddi veya korkulacak bir şey olmadığını öğrendik. Kendisiyle telefonda da konuştum. Kimsenin endişe etmesine gerek yok. Zaten o da, tedavisi sonrası hastaneden taburcu edildi” diye konuştu.


BAYBURT BAYBURT OLALI BÖYLE COŞKU GÖRMEDİ

ÜÇ büyüklerden ilk kez bir takımı ağırlayan Bayburt dün bayram yerine döndü. Türkiye Kupası’nda bugün 13.30’da Bayburt Özel İdare Gençlik ve Spor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, dün Bayburt’ta taraftarların sürpriziyle karşılaştı. Taraftarlar Fenerbahçe otobüsünü Bayburt’a 40 kilometre kala “Bayburt sizinle gurur duyuyor” tezahüratlarıyla karşıladı. Futbolcular bu görüntü karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Takımı, Bayburt girişinde de taraftarın yanı sıra atlı cirit takımı karşıladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler