« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dursun Özbek sorduğuna soracağına pişman oldu!

Galatasaray'da, başkan Dursun Özbek'in talimatıyla futbolculara şampiyonluk primi soruldu. Sarı kırmızılı oyuncular öyle bir rakam talep etti ki, yönetim sorduğuna soracağına pişman oldu!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

20. şampiyonluğu kazanarak Türk futbol tarihinde ilk dördüncü yıldızın Galatasaray Kulübü'ne gelmesini sağlayan teknik heyet ile futbolcuların başarılarını taçlandırmak isteyen Galatasaray yönetimi, ağır bir bedel ile karşı karşıya kaldı.

Dursun Özbek sorduğuna soracağına pişman oldu
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, yönetimin bu jestini futbolcularına iletirken, oyuncuların isteği, idarecileri şaşırttı. Çünkü, sarı-kırmızılı takımın usta ayakları, şampiyonluk primi olarak 5 milyon dolar istedi, bu rakamın oyuncuların özel sözleşmelerine, oynadıkları maç sayısına ve aldıkları sürelere göre paylaştırılmasını talep etti. Mali yönden pek parlak bir dönemden geçmeyen ve kemer sıkma politikası uygulayan sarı-kırmızılı yönetim, oyuncuların bu talebini fazla buldu. Buna rağmen yönetimin bu rakamı değerlendirmeye alacağı dile getirildi.

Dursun Özbek sorduğuna soracağına pişman oldu İKİ YILDIZLA DAHA YOLLAR AYRILIYORRAKAM YÜKSEK BULUNSA DA...

Transferden önce teknik kadro ve futbolcuların memnuniyetini öncelik olarak belirleyen Başkan Dursun Özbek ve kurmayları, lig başlamadan bu konuyu çözme kararı aldı. Futbolcuların istediği rakam yüksek bulunsa da yönetim bunu karşılamak ya da en azından bu rakama yakın primi ödemeyi öncelikle gündem maddeleri arasına aldı. (Milliyet)


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz