Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dursun Özbek: Seneye bambaşka bir Galatasaray olacak

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Başkan, taraftarlara seslenerek önümüzdeki sene daha farklı bir Galatasaray'ın sahada olacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Lig'de Bursaspor deplasmanına çıkacak olan Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, maça saatler kala açıklamalar yaptı. Özbek, "Deplasmanda Rize'de galip geldik. Takımla bugün beraberdim. Moralleri çok iyiydi. Ben takımıma güveniyorum. Onlar Galatasaray'ın şu an neye ihtiyacını gayet iyi anlamış vaziyetteler." sözlerini sarfetti.

TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI
Teknik direktör arayışlarını sürdürdüklerini belirten başkan, "Teknik direktör açısından çalışmalarımız ciddi bir şekilde devam ediyor. Anlaşma sağlandıktan sonra açıklama yapacağım." ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz yine sakatlandıBurak Yılmaz yine sakatlandı!

"İSTEDİKLERİ GALATASARAY'I GÖRECEKLER"
Başkan Özbek, "Futbolda bu sene çok başarılı olamadık. Kendi içimizde görüşmeler yapıyoruz. G.Saray'a katkı verecek kişilerle görüşüyoruz. Taraftarımız şundan emin olsun. Önümüzdeki sene çok farklı bir Galatasaray sahada olacak.

Basketboldaki zaferimiz bütün camiayı da etkiliyor. Futbolcularımızı da etkiledi. Onlar da oradaydılar. Taraftar Galatasaray'ın taraftarı. Onların söylediklerini saygıyla karşılıyoruz. Avrupa Kupası zaferden sonraki tepkiyi anlamadım. Taraftarlarımız da sabırlı olsunlar. İstedikleri Galatasaray'ı görecekler." dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz