Gündem Haberleri

  Durakta konser

  Hürriyet Haber
  18.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tüketici Günleri Fuarı vali ve belediye başkanı gelmediği için açılamayınca, Mehteran Takımı duraktaki yolculara konser verdi

  ATATÜRK Stadyumu yanında kurulan ve açılışına Vali Ertuğrul Dokuzoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kumbul'un katılacağı duyurulan Tüketici Günleri Bayram ve Yılbaşı Özel Fuarı, vali ve başkan gelmeyince açılmadı. Açılış töreni için getirilen Mehteran Takımı ise uzun süren beklemeye dayanamadı ve durakta minibüs bekleyen yolculara nefis bir müzik ziyafeti çekti.

  ALKIŞLI DESTEK

  Gülcan Sanatevi'nin Mehteran Takımı'nı durakta konser verirken gören şoför ve yolcular önce ne olup bittiğini anlamadı. Daha sonra durumu öğrenen vatandaşlar Mehteran Takımı'na alkışlarıyla destek verdi. Bu arada 120 firmanın katılacağı fuarın organizasyonun düzenleyicisi Falez Uluslararası Fuarcılık Şirketi sahibi Bülent Köksal, ‘‘ Çok üzüldüm. Oysa tarih ve yer çok uygundu’’ dedi.

  Yılbaşı Özel Fuarı vali ve büyükşehir beleriye başkanı gelmediği için açılamadı. Tören için davet edilen Mehteran Takımı ise beklemekten sıkılınca durakta bekleyen yolculara nefis bir müzik ziyafeti çekti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı