Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

‘Dur artık başkan’

300 milyon liraya yakın borcu olan bordo mavili kulübün bütçesini zorlayacak yüksek bonservis bedelleri ve yıllık ücretlerin telaffuz edilmesine Trabzon medyasından sert eleştiriler geldi...

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME

Yerel basın Ozan Tufan, Şener Özbayraklı ve De Jong transferlerinin astronomik bedelle yapılmamasını istedi.

TRABZONSPOR’da ara transferde kulübün bütçesini zorlayacak bonservis ve yıllık ücretlerin telaffuz edilmesine camiadan sert eleştiri geldi. Yerel basın, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nu, “Dur artık Başkan” diyerek uyardı.

‘Borç uyarısı’

Trabzonspor’da son açıklanan rakamlara göre 300 milyon liraya yaklaşan borca rağmen başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, 10 milyon Euroya varan bonservis bedelleriyle oyuncu almak istemesi camiadan tepki görmeye devam ediyor. Ozan Tufan, Şener Özbayraklı, De Jong, Aytaç Kara gibi isimlere önerilen yüksek transfer ücretleriyle kulübün daha büyük bir borç batağına sürükleneceğini ileri süren yerel basın da camianın bu konudaki tepkilerini dile getirmeye devam ediyor.

Fırtına’nın konuğu Kayseri Erciyes

GEÇEN hafta sahasında Sivas’ı deviren Trabzonspor bu akşam Kayseri Erciyes’i de mağlup ederek ikinci yarıdaki 2. maçını da kazanmak istiyor.

Akhisar’ın balıkesir sınavı

SÜPER Lig’de bugün Akhisar Belediye sahasında Balıkesirspor’u ağırlaycak. Saat 19.00’da Manisa 19 Mayıs Stadı’nda başlayacak mücadeleyi hakem Ali Palabıyık yönetecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz