Teknoloji Haberleri

  Dünyanın en küçük projektörü: LG HD MiniBeam

  Hürriyet Haber
  09.12.2014 - 10:23 | Son Güncelleme:

  LG Electronics’in bugüne kadarki en küçük HD projektörü LG HD Mini Beam, dahili güç kaynağı ve görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor.

  Tek bir şarj ile iki buçuk saate kadar çalışabilen LG HD MiniBeam, oluşturduğu görüntülerle kullanıcıların istedikleri her yere yanlarında bir sinema salonu taşıyabilmesini sağlıyor.

  LG Electronics’ Başkan Yardımcısı ve TV Bölümü Başkanı In-kyu Lee, konuyla ilgili “Yeni LG HD MiniBeam istenilen her yerde kullanılabilecek bir cihaz. LG HD MiniBeam ürettiği kristal berraklığındaki HD görüntüleriyle hem iç hem de dış mekânlarda kullanıcıların bütün düz yüzeyleri bir ekrana çevirebilmesine imkân veriyor. Toplamda 100 inçlik bir boyuta ulaşan parlak görüntüleriyle hem doğaçlama gelişen film gecelerinde hem de toplantılardaki sunumlarda kullanmak için ideal bir çözüm sunuyor” şeklinde konuştu.

  LG PH300, 100,000:1 kontrast oranı ve 300 ANSI lümen’lik parlaklık değerine sahip RGB LED ışık kaynağıyla birlikte 1280x720 piksellik HD çözünürlüğe sahip. 10 yıl boyunca günde 8 saat hiç durmadan seyretmeye denk gelen ortalama 30 bin saatlik kullanım ömrüyle dikkat çekmesinin yanı sıra, LG’nin Auto Vertical Keystone (AVK) teknolojisi HD Mini Beam’in geleneksel projektörlere göre kolay şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

  LG PH300’ün sahip olduğu birçok bağlantı noktası sayesinde akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve USB diskler gibi cihazlardaki içerikler oldukça kolay bir şekilde görüntülenebiliyor.

  PH300 Latin Amerika, Kuzey Amerika, Asya ve Ortadoğu başta olmak üzere Türkiye ve tüm dünyada satışa sunulmuş durumda.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı