« Hürriyet.com.tr

Dünyanın en iyi otelleri arasına girdi

Rusya'nın en büyük turizm portalı Travel.ru tarafından düzenlenen dünyanın en iyi otelleri anketinde, Antalya'daki Xanadu Resort Oteli, dünyanın en iyi sekiz oteli arasında yer aldı.

A.A
X

Travel.ru'nun, her yıl misafirleri ve seyahat acenteleri arasında düzenlediği anket sonucunda, geçen yılın en iyi sekiz oteli belirlendi. Ruslar tarafından belirlenen dünyanın en iyi sekiz oteli arasında, Antalya Belek'te bulunan Xanadu Resort Oteli de yer aldı. Ankette, Belek bölgesi de çocuklu aileler için en iyi tatil bölgelerinden biri olarak seçildi.

Birincinin belirlenmediği ankette, Dubai'den Burj Al Arab, Mısır'dan Domina Coral Bay Oteli de dünyanın en iyi sekiz oteli arasında yer aldı.

Xanadu Resort Oteli Satış ve Pazarlama Müdürü Julia Shulga, otele verilen ödülü Moskova'da düzenlenen gecede Travel.ru'nun Genel Müdürü Anastasiya Patrisheva'dan aldı.

Xanadu Resort Oteli, Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Thomas Cook müşterileri tarafından da 2007 yılında dünyanın en iyi select oteli seçilmişti.

Kaynak: A.A

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Medeniyetin uğramadığı yer! (Wakhan Koridoru)
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Şanlıurfa’dan gastronomi atağı
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Chistmas’a geldik biz...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Koltuğunuzu manzaraya göre seçin
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
36 saatte Trieste
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Kazdağları’nda Zeus’un tahtında bir köy