Gündem Haberleri

  Dünyanın en güzel fotoğrafı

  hurriyet.com.tr
  06.04.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin en güzel fotoğrafını geçtiniz, sıra dünyada ... Atlas'ın panoramasından dünya fotoğrafları

  İLK 15 FOTOĞRAFI SEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

  Türkiye'nin coğrafya ve keşif dergisi Atlas Nisan ayında 15. yaşına giriyor. Derginin deneyimli fotoğrafçılarının, 15 yıl boyunca dünyanın çeşitli yerlerinde çektiği kareler arasından en güzelini yine hurriyet.com.tr okurları seçecek.

  Şimdi hurriyet.com.tr okurları, Atlas'ın dünyanın dört bir yanında çekilen çalışmalarından titizlikle derlenen fotoğrafları puanlayacak.

  Çok fazla fotoğraf olduğu için yarışmayı iki bölüm halinde düzenliyoruz. Önce ilk bölümdeki  30 fotoğraf arasından en çok oyu alan 15 fotoğraf belirlenecek. Daha sonra da ikinci bölümdeki 30 fotoğraf arasından ilk 15.

  Dünyanın en güzel ilk 5 fotoğrafı ise her iki bölümün ilk 15'e giren fotoğraflar arasından seçilecek.

  Dünyanın en güzel fotoğrafı
  Atlas dergisinin internet sitesi için tıklayın.

  Anketin ilk bölümündeki 30 fotoğrafı şimdi yayınlıyoruz. İkinci bölümdeki 30 fotoğrafı da gelecek hafta görebileceksinit.

  Böylece En Güzel Dünya fotoğrafları belirlenecek. İlk beş fotoğrafı doğru bilenler, http://www.emecmua.com/ danAtlas Dergisi’nin bir yıllık dijital aboneliğini kazanacak.

  Atlas muhabirlerinin dünyanın çeşitli yerlerinde çektiği çarpıcı fotoğrafları görmek ve içlerinden zor da olsa en güzelini seçmek için tıklayın.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı