DÜNYADA BİR İLK!

Hürriyet Haber
03.06.2013 - 09:16 | Son Güncelleme:

Dünyada bir ilke imza atarak, alışılagelmişin dışına çıkıyor.

Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Özyurt A.Ş. kamu binaları, rezidans daireleri, ofis alanları ve alışveriş merkezini City Center projesiyle bir araya getiriyor. /images/100/0x0/55ea7978f018fbb8f88253f4

Hazır beton endüstrisi, taş ocağı işletmeciliği, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işleri, kamu projeleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Özyurt A.Ş., Esenyurt’ta birçok anlamda ilkleri taşıyan bir projeye imza atıyor.

21 Mayıs salı günü lanse edilen City Center, Esenyurt Belediyesi ile kat karşılığı modeliyle hayata geçiriliyor. 200 bin metrekare inşaat alanına sahip proje bünyesinde hükümet konağı, belediye binası, ilçe emniyet binası, rezidans, ofis blokları ve alışveriş merkezi yer alacak.

ÖZYURT; 2023 VİZYONUN SEMBOLÜ OLACAK

Özyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Özyurt; “Cumhuriyet’in 100. yılı vizyonunda devlet ve halkın bir arada olduğu bir düzen ön görülmekte. Bu açından da  City Center projemiz 2023 vizyonunun bir nevi sembolü niteliğinde. City Center’da karma proje konseptini yeniden yorumluyoruz. Kamu binalarıyla birlikte Esenyurt’ta köklü bir değişikliğe imza atıyor ve bölgenin yeni merkezini inşa ediyoruz. Projemiz, kamu binalarıyla, rezidanslarıyla, ofisleriyle, alışveriş merkeziyle bölgenin ana arteri üzerinde yer alan projemiz, çevrenin en hareketli noktası olacak.” dedi.

KADIOĞLU; ESENYURT’U CITY CENTER GİBİ PROJELER GÜÇLENDİRİYOR

City Center basın toplantısında projeyi ve bölgeyi değerlendiren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu; “Esenyurt, son yıllarda en hızla gelişen bölgelerden biri oldu. City Center projesiyle de Türkiye’de bir ilki Esenyurt’a getirmiş olduk. Kamu binalarımızı tüm donatılarıyla birlikte City Center projesine taşıyoruz. Böylece bölgenin merkezini yeniden oluşturuyoruz. City Center gibi projeler Esenyurt’a değer kazandıran projelerdir. Bölgemizde bu tür projeleri her zaman destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

170 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Arsa hariç 170 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen City Center, Esenyurt’un en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu City Center, metrekaresi 1.750 dolardan  başlayan fiyatlarla ve %1 KDV avantajı ile satışa sunuldu.

Projede Haziran ayı sonuna kadar lansmana özel, 0 peşinat ve 36 aya kadar vade farksız eşit taksitli satış imkanı sunuluyor. Projenin teslimi ise 2014’te yapılacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Etiketler:

    Sayfa Başı