Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Dünyaca ünlü sahilde fuhuş pazarlığı sürüyor

  Alparslan ÇINAR/ANTALYA, (DHA)
  15.06.2017 - 12:15 | Son Güncelleme: 15.06.2017 - 15:08

  Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ve en işlek caddesinde polisin ’fuhuş’ operasyonlarına rağmen fuhuş pazarlıkları devam ediyor.

  Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde yapılan fuhuş pazarlıkları geçen günlerdegörüntülenmiş ve Antalya Emniyet Müdürlüğü’nün hemen ertesi gün yaptığı operasyonda çok sayıda kadın ve travesti gözaltına alınmış, sahilde ve kentin işlek kavşaklarında denetimler sıklaştırılmıştı.

  Bir aydır sahil bandının giriş ve çıkışına sabit polis noktası oluşturan Antalya Emniyet Müdürlüğü, her gün akşam saatlerinde yaya, motosikletli ve ekip otomobilleriyle devriye gezerek uygulama yapıyor.

  Fuhuş pazarlığı yapan ve yol kenarında bekleyenleri gözaltına alan ekipler, polis merkezlerine götürerek haklarında adli işlem başlatıyor. Ancak, tüm bunlara rağmen sahilde ve kentin en işlek caddelerinden birisi olan 100’üncü Yıl Bulvarı’nda pazarlıklar polise rağmen devam ediyor.

  Gözaltına alınanlara çevreyi rahatsız etmek, ahlaka aykırı hareketlerde bulunmak ve kabahatler kanununa göre işlem yapılıyor.

  Polis merkezinde bir gece gözaltında tutulan şahıslar işlemlerinin ardından serbest kalınca ertesi akşam tekrar gözaltına alındıkları yere gelerek pazarlıklara devam ediyor.

  Dünyaca ünlü sahilde fuhuş pazarlığı sürüyor


  Dünyaca ünlü sahilde fuhuş pazarlığı sürüyor

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı