GeriDünya Zayıfla, kaybettiğin kilo kadar altın kazan
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zayıfla, kaybettiğin kilo kadar altın kazan

TELEVİZYONLARDA bugünlerde en çok reytingi yarışma programları topluyor. Amerikan ve Avrupa televizyonları, macera ve heyecan içeren yarışma programlarıyla izleyiciyi ekran başına çekiyor. Yarışmacıların kadınlı erkekli bir konteynıra kapandığı SAT 2'nin Big Brother, CBS'in katılımcıların vahşi bir adada yaşam mücadelesi verdiği ‘Survivor’ isimli diziden sonra SAT 1 de ‘Big Diet’ diye bir yarışma düzenliyor. Yarışmacıların yapacağı tek şey, en çok kiloyu verip, büyük ödülü kazanmak. SAT 1'in yarışması 13 hafta sürecek. ‘Big Diet’ (Büyük Rejim) isimli yarışma için şimdiden kilolu adaylar aranmaya başladı. Yarışmacılar ‘Big Brother’ yarışmasında olduğu gibi, bir eve kapanacak. Buzdolabı ve dolaplar tıka basa sosis, pasta, şekerleme ve dondurmayla dolu olacak. Yarışmacı ise bunlardan uzak durarak kilo vermeye çalışacak.

Ayrıca katılımcılar için evde bir yüzme havuzu ve bir aletli jimnastik salonu bulunacak. Yarışmacılar, bahçede koşup kalori harcadıktan sonra saunaya girip yorgunluk atabilecek.

Her hafta yarışmacılar, sırayla tartılacak. En az kiloyu veren, yarışma dışı kalacak. 13 hafta sonunda, tek bir yarışmacı kalacak. Ve en çok kiloyu veren bu yarışmacı, kaybettiği kilo kadar altının sahibi olacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle