Dünya Yolcu uçağında seks skandalı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yolcu uçağında seks skandalı

Yolcu uçağında seks skandalı

İrlanda'nın havayolu şirketi Ryanair'ın Manchester'dan Ibiza'ya gitmekte olan uçağında bir skandal yaşandı. Olay dünya basınında büyük yankı bulurken, havayolu şirketi yaşananlara ilişkin bir açıklama yaptı.

Manchester-Ibiza seferini yapan uçaktaki iki kişi, diğer yolculara aldırmadan cinsel ilişkiye girdi. Uçak, parti adasına doğru yola çıktıktan hemen sonra yakınlaşmaya başladı. 21 yaşındaki Kieran Williams adlı yolcu, çiftin konuşmalarını duyduğunu ancak şakalaştıklarını düşündüğini söyledi.

Lancashire'lı Williams'ın anlattığına göre adam, uçaktakilere "Prezervatifi olan var mı?" diye sordu.

"Biz gülüşmeye başladık ama onlar hiç istifini bozmadı. Sanırım sarhoştular" diyen Kieran Williams, uçaktaki personelin çifti uyarmadığını da sözlerine ekledi. Uçaktaki yolcuların bazıları olayı kameraya çekti.

Yolcu uçağında seks skandalı

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Çiftin kim olduğuna ilişkin büyük merak oluşurken, Uçakta cinsel ilişkiye giren adamın, İngiltere'nin küçük bir kasabası olan Cumbria'dan Shaun Edmondson olduğu ortaya çıktı.

31 yaşındaki adamın nişanlısının 6 aylık hamile olduğu ve uçakta seks yaptığı kişiyi tanımadığı öğrenildi. The Sun gazetesinin haberine göre Edmondson'ın Jenna Ross adında 25 yaşında bir nişanlısı var. 6 aylık hamile olan genç kadın, o akşam çapkın nişanlısı Shaun Edmondson ile birlikte uçakta değil evdeydi.

Ryanair ise konuyu araştırdıklarını ve bu rahatsız edici, saygısızca ve uygunsuz davranışı hoş görmeyeceklerini belirten bir açıklama yaptı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle