Dünya Yine ortaya çıktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yine ortaya çıktı

Yine ortaya çıktı

Bir batımda sekiz doğurarak dünya gündemine oturan Nadya Süleyman yine ortaya çıktı.

TELEVİZYONA BU GÖRÜNTÜLERİ VERDİ

Bir kaç ay önce işsiz olduğunu ve yaşları küçük 14 çocuğunu besleyemediğini belirterek, yardım isteyen Süleyman bir televizyon şirketiyle uzun süreli anlaşma yaptı. İngiliz Channel 4 televizyonu ile bir realty şov için anlaşan Nadya Süleyman, çocuklarına mama verirken, kitap okurken, sevgi gösterisinde bulunurken görülüyor. 

Süleyman'ın televizyon kanalıyla yaptığı anlaşmaya göre çocuklar 18 yaşına gelene kadar doğum günü partileri ve düzenli olarak bir kaç ay arayla programa çıkacaklar. 14 çocuk sahibi olan annenin televizyondan ne kadar para aldığı ise açıklanmadı.                        

DÜNYADAN KISA KISA...

ÇİN UZAYA ARAŞTIRMA GEMİSİ GÖNDERİYOR
Çin bilimsel araştırmalar için yakın bir tarihte uzaya araştırma uydusu göndereceğini açıkladı. Çin Uluslararası Radyosunun, Şinhua ajansına dayandırdığı habere göre, Çin'in kuzeybatısında bulunan Gansu eyaletindeki Ciuçüen Uydu Fırlatma Merkezinden gönderilecek uydunun, Çin'in kendi geliştirdiği "Uzun Yürüyüş 2C" roketi tarafından taşınacağı bildirildi.

İRAN'DA BİR KİŞİ İDAM EDİLDİ
İran'da bölücü ve ayrılıkçı örgüte mensup bir teröristin idam edildiği bildirildi. Fars Haber Ajansı, ülkenin batısında zaman zaman eylemlerde bulunan terör örgütü "Komala"ya üye İhsan Fettahiyan adlı teröristin Senendec kentindeki cezaevinde idam edildiğini duyurdu.

İSPANYA'DA DA BAŞÖRTÜSÜ SORUN OLDU
İspanya'da Ulusal Mahkeme Hakimi Javier Gomez Bermudez'in başörtülü olduğu için mahkeme salonundan çıkarttığı kadın avukat Zoubida Barik Edidi, hakimler ve savcılar yüksek kuruluna başvurdu. 29 Ekimde avukat cübbesiyle mahkeme salonunda bulunan Fas asıllı İspanyol vatandaşı avukat Edidi, hakim Bermudez'in kararıyla, başörtülü olduğu gerekçesiyle salondan çıkarıldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle