GeriDünya Yatıya kalınan mağaza
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yatıya kalınan mağaza

Yatıya kalınan mağaza
refid:6970224 ilişkili resim dosyası

Norveç’teki mağazalarında yatılı misafir ağırlamaya başlayan İsveç mobilya devi IKEA, özel olarak yaptırılan balayı suitinde salı akşamı yeni evli bir çifti ağırlayacak.

Başkent Oslo’daki mağazasında müşterilerini ücretsiz olarak konuk eden IKEA, kendilerini tercih eden çiftin güzel bir balayı geçirmesi için elinden geleni yapacağını açıkladı.

Ancak mağaza yatıya kalacak tüm müşterilerine göz maskesi ve kulak tıkacı da getirin diye uyarıda bulunuyor. Çünkü saat 04.00 itibariyle mağazada ürünlerin taşınmasına başlanıyor. Ayrıca açılış saatinde gelecek müşterilere yakalanmamak için de erken kalkmak gerekiyor.

Alexander Augst ve Angelica Brockme çifti bunlara rağmen yine de bedava mağazada uyuyacakları için heyecanlı olduklarını belirtirken, bütün paralarını düğün hazırlıkları için harcadıklarını, balayı için para kalmadığını ve IKEA’da yatıya kalmanın ilginç bir deneyim olacağını söylüyorlar. IKEA’nın bu projesi diğer müşteriler tarafından da ilgiyle karşılandı. 1.200 kişi mağazada yatıya kalmak için başvuru formu doldursa da sadece 150 kişi bu şansı yakaladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle