GeriDünya Versace cinayeti film oluyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Versace cinayeti film oluyor

Film yapımcılarının Gianni Versace cinayetini beyaz perdeye aktarmak için katil Phillip Andrew Cunanan'ın Filipinli babası Modesto'nun peşine düştüğü bildirildi. Manila Times Gazetesi'ne göre Filipinli üç film şirketi, Modesto Cunanan'dan cinayetin film haklarını satın almak için birbiriyle yarışıyor.

Bu arada Andrew Cunanan'ın Gianni Versace'den ‘‘dostum'' diye bahsettiği ortaya çıktı. Filipinli koreograf Jerome Pelgone, Reuters Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, Cunanan'ın en büyük isteğinin rüyalarını gerçekleştirmek için Avrupa'ya gitmek olduğunu belirterek, ‘‘Hep mankenlik kariyerinden bahseder, Versace'den de dostum diye sözederdi'' dedi.

FBI ise Cunanan'ın geçen hafta intihar ettiği yüzer evde bulunan küçük bir kasanın içinden çıkması muhtemel belge, video veya fotoğrafların Versace cinayetine ışık tutabileceği bildiriliyor.

Mahkemeden kasayı açabilmek için yetki isteyen FBI, Cunanan'ın AIDS'li olduğunu öğrendikten sonra intikam amacıyla cinayetleri gerçekleştirmiş olabileceği ihtimali üzerinde de duruyor. Florida eyalet yasasına göre kişiye özel sağlık raporlarının açıklanması için en az 10 yıl geçmesi gerekiyor. Ancak istisnai durumlarda mahkeme yetkili makama dosyaların açılması için izin veriyor.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle