Dünya Üvey kızımdan yedi çocuk yaptım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üvey kızımdan yedi çocuk yaptım

Üvey kızımdan yedi çocuk yaptım

Almanya'da başlıca gündem maddelerinden biri olan ensest vakasında bir kamyon şöförü, üvey kızından yedi çocuk sahibi olduğunu mahkemede itiraf etti.

Üvey kızımdan yedi çocuk yaptım

Savcılar, 48 yaşındaki Detlef S.'yi 20 yıl boyunca üvey kızı, öz kızı ve üvey oğluna cinsel tacizde bulunmakla suçluyor.

Yetkililer, ilk taciz olayının çocuklar dört yaşındayken gerçekleştiğine ve kızların fahişelik yapmaya zorlandığına inanıyor.

Sanık Detlef S.'ye 350 farklı suçlama yöneltiliyor. Mahkemenin kararını 25 Şubat'ta vermesi bekleniyor./images/100/0x0/55eadd9bf018fbb8f89baa0e

Avukatları, sanığın Koblenz kentindeki bir mahkemede görülen davada söz almayacağını belirtti. Ancak avukatların sanık adına bir açıklama yapması bekleniyor.

Sanığın eşinin de iddia makamı adına tanıklık yapacağı belirtildi.

Alman medyası olayı, Avusturya'da kızını 24 yıl boyunca hapsedip, taciz eden Josef Fritzl'a benzetiyor.

Detlef S.'nin avukatlarından biri duruşmanın başlangıcında müvekkili adına bir açıklama yaptı ve sanığın üvey kızının yedi çocuğunun babası olduğunu itiraf ettiğini söyledi.

İlk duruşmada sanığın üvey oğlu ve üvey kızı da ifade verdi. Ancak üvey kızın ifadesi sırasında mahkeme basına ve kamuoyuna kapatıldı.


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle