Dünya Haberleri

DÜNYA

  Üçüncü kuşak çukur çene

  Hürriyet Haber
  15.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  FİLM yıldızı Michael Douglas ve Galli nişanlısı Catherina Zeta-Jones'un bir aylık bebeği Dylan'ın da, babası ve film yıldızı dedesi Kirk Douglas gibi çenesi çukur. Zeta-Jones, US Weekly ve İngiliz OK! dergilerine verdiği röportajda, oğlu Dylan'ın 8 Ağustos'ta dünyaya gelmesinden birkaç dakika sonra Douglas ailesinin ünlü ‘‘alameti farikasını’’ nasıl keşfettiğini anlattı. Doğumdan sonra bebeğinin el ve ayak parmaklarını sayarken ‘‘Durun bir dakika. Çenesindeki çukura bakın’’ diye bağırdığını belirten Zeta-Jones, dede Kirk Douglas'ın durumu öğrendiğinde bebeği görmek için sabırsızlandığını söyledi.

  Zeta-Jones, şu sıralar hamilelik döneminde aldığı kiloları vermek için uğraşıyor. Michael Douglas'la evlilik planları yapan Jones en kısa zamanda eski formuna kavuşmak için çabalıyor.

  Michael Douglas - Catherine Zeta-Jones çiftinin bir ay önce dünyaya gelen bebeklerinin de çenesinin tıpkı dedesi ve babası gibi çukur olduğu ortaya çıktı. Kirk dede, haberi duyar duymaz, torununu bir an önce görmek için heyecan duyduğunu söyledi. Jones ise fazla kilolarını vermek için uğraşıyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı