GeriDünya Üç çocukları kazada ölen çiftin üçüzleri oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üç çocukları kazada ölen çiftin üçüzleri oldu

Üç çocukları kazada ölen çiftin üçüzleri oldu
refid:8876801 ilişkili resim dosyası

ABD’nin California eyaleti Ladera Ranch bölgesinde yaşayan Lori ve Chris Coble’nin, üç çocuğu Kyle (5), Emma (4) ve Katie (2) geçen yıl 4 Mayıs’ta kazada öldü.

Üç çocuğunu kurban verdi...

Anne Lori’nin kullandığı minibüse, 20 ton elektronik eşya taşıyan TIR, arkadan çarptı. Lori Coble ve yanında bulunan annesi Cynthia Maestri (60) yaralı kurtulurken, üç çocuk olay yerinde can verdi. Coble çifti yedi yıllık evliydi. Bir yandan psikolojik destek alırken, bir yandan da yeniden çocuk sahibi olmaya karar verdiler.

Bu kez tüp bebek yöntemine başvurdular. Yumurtalıkları özel ilaçlarla uyarılan anneden 10 yumurta elde edildi. Babanın spermiyle suni döllenme sonucu, üç embriyo elde edildi. Doktorlar, embriyolardan ikisinin rahme yerleştirilmesini önerdiler. Fakat kazada bir oğulları ile iki kızları ölen çift, üç embriyonun da yerleştirilmesi için onay verdiler. Lori Coble’nin üçüzlere gebe olduğu anlaşılınca çift,mutluluğun en büyüğünü yaşadı. Doktorlar, anne ve bebeklerin sağlığını tehlikeye atmamak için geçen hafta üçüzleri gebeliğin 32’nci haftasında sezaryenle aldı. Annenin de bebeklerin de durumunun iyi olduğu bildiriliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle