GeriDünya Trump: Gençliğimde beni Elvis Presley'e benzetirlerdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trump: Gençliğimde beni Elvis Presley'e benzetirlerdi

Trump: Gençliğimde beni Elvis Presley'e benzetirlerdi

ABD Başkanı Trump, Mississippi eyaletinde düzenlediği mitingte, 'Sarışın olmamın yanı sıra gençliğimde beni Elvis Presley'e benzetirlerdi. İnanabiliyor musunuz?' dedi.

ABD Başkanı Trump ülkenin Mississippi eyaletinde yer alan ve Elvis Presley'nin de doğum yeri olan Tupelo'da Cumhuriyetçi Senatör Cindy Hyde-Smith'in Demokrat Senatör Mike Espy'e karşı olan kampanyasını desteklemek için ufak çaplı bir miting düzenledi.

Havalimanında kendisini bekleyen kalabalığa konuşan Trump, gençliğinde, Rock'n Roll'un kralı olarak bilinen Elvis Presley'e benzetildiğini söyledi.

Trump konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Sarışın olmamın yanı sıra gençliğimde beni Elvis'e benzetirlerdi. İnanabiliyor musunuz? Bunu her zaman bir iltifat olarak kabul ettim. Elvis'i seviyoruz değil mi?"

Trump bu sözlerin ardından konuşmasına şöyle devam etti: "50'lerde müziği ve 60'larda sinemayı tekrar tanımladıktan sonra herkes Elvis'e Kral diye seslendi"

Trump'ın bu sözleri ABD'de alay konusu oldu. Çok sayıda kişi Trump ve Elvis Presley arasında herhangi bir benzerlik görmediğini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle