Dünya THY Frankfurt, iftar programı düzenledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

THY Frankfurt, iftar programı düzenledi

THY Frankfurt, iftar programı düzenledi

THY Frankfurt Ofisince iftar verdi. İftarda konuşan THY Frankfurt Müdürü Ensar Karabulut, ramazan ayının getirdiği güzelliklere değinerek, “Mübarek ramazan ayı milletimizin iftihar edilecek hasletlerinin daha fazla olduğu bir zamana işaret etmektedir. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, cömertliğin, şefkatin ve merhametin ete kemiğe bürünmesi özellikle bu rahmet ayında gerçekleşmektedir” dedi.

ENSAR Karabulut, THY’nin altıncı kez üst üste “Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” ve 8’inci kez de “Güney Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” seçildiğini belirtti. THY’nin aldığı diğer ödüllere de değinen Karabulut, “2010 yılında dünyanın en iyi ekonomi ikram servisi, 2013 ve 2014 yıllarında da en iyi üst sınıf (business class) ikram servisi ödüllerini elde eden THY, bu yıl da aynı ödüle sahip olurken geçen yıl layık görüldüğü dünyanın en iyi business class salonu ikramı ödülünü yine bu yılki değerlendirmelere göre almaya hak kazanmıştır” diye konuştu.
Karabulut ayrıca zorlu geçen 2016 yılının ardından 2017’ye güzel bir başlangıç yapıklarını ve yaşanan tüm zorluklara rağmen rakamların artıya geçtiğini sözlerine ekledi.

GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETİ HEDİYE EDİLDİ

İftar programına, Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosluğu Kültür ve Turizm Ataşesi Osman Şahin, KT Bank AG’nin Üst Yöneticisi (CEO) Ahmet Kudsi Arslan, SunExpress Almanya Genel Müdür Yardımcısı Rafet Alper Özen, MÜSİAD Hessen Şube Başkanı Musa Aydın, Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek, THY iş ortakları, sivil toplum kuruluşları ve seyahat bürolarının temsilcileri katıldı.
İftarın sonunda yapılan çekilişle bir kişiye çift kişilik business class Türkiye gidiş-dönüş bileti hediye edildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle