GeriDünya Tayvanlı popçudan dürüm döner ikramlı Mavi Türkiye klibi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tayvanlı popçudan dürüm döner ikramlı Mavi Türkiye klibi

Tayvanlı popçudan dürüm döner ikramlı Mavi Türkiye klibi
refid:7561545 ilişkili resim dosyası

Tayvanlı "Steve Cou" (Cou Çuen Şiang) adlı şarkıcı, yeni albümünün ilk parçası olan "Mavi Türkiye" adlı şarkısının klibinin tanıtımını döner ziyafeti eşliğinde yaptı.

Steve Cou, "Mavi Türkiye" adlı albümünün dün gece Pekin’de düzenlenen tanıtımında, "Türkiye’yi okuduğu kitaplardan ve seyrettiği filmlerden tanıdığını ve Türkiye’nin kendisi için mistik bir havası olduğunu" söyledi.

Bir aşk hikayesinin anlatıldığı "Mavi Türkiye" şarkısında, aşkını kaybeden bir erkeğin, kötü günleri geride bırakmak için Türkiye’ye gelmesi ve burada çok güzel bir Türk kızıyla karşılaşması anlatılıyor. Tanıtım sırasında sahnede döner yapımı gösterildi ve konuklara dürüm döner ikram edildi. Çin’de çalışan Türk turizm şirketi Erguvan ve THY’nin ortaklaşa sponsorluğunda geçen eylül ayında Türkiye’ye gelen 38 yaşındaki Cou, şarkısında hüzün ve mavinin birlikte kullanılacağı yer olarak İstanbul’un doğru bir kent olduğunu belirtti. Kendi bestelediği "Mavi Türkiye" adlı parçasına çektiği klip için 15 kişilik bir ekiple İstanbul’a gelen Çinli şarkıcı daha önce 17 albüm çıkarttı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle