GeriDünya Soytarılık bu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Soytarılık bu

Soytarılık bu

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin Halkın Özgürlüğü Partisi’nin Haziran ayındaki Avrupa Parlamentosu seçimlerine seksi televizyon yıldızlarını aday göstereceğine dair iddialar first lady’yi çıldırttı. Tüm bu tezgáhın Napoleon’a benzettiği Berlusconi’yi eğlendirmek için yapıldığını öne süren Veronica Lario, "Kadınların, iktidar için aşağılanması soytarılık" dedi.

AVRUPA Parlamentosu seçimlerine iktidar partisinden eğlence ve tv dünyasının ünlü simalarının aday gösterileceğine dair iddialar İtalyan first lady’si Veronica Lario’yu kızdırdı.

Biri Bizi Gözetliyor yıldızlarının ve modellerin AP’ye aday gösterilmesiyle ilgili iddiaları yanıtlayan Veronica Lario, "Bunlar kadınları güç adına aşağılayan soytarılıklar. Ben ve çocuklarım bunların ortağı değil, kurbanlarıyız. İnanın yaşananlardan acı çekiyoruz" dedi. Tüm bu tezgáhın Berlusconi’yi eğlendirmek için yapıldığına inandığını belirten first lady, "Kocam bir imparatora benziyor, bütün bunları onu eğlendirmek için yapıyorlar" dedi. ANSA Ajansı’nın sorularını e-mail ile yanıtlayan Lario, kocasının 18 yaşındaki Noemi Letizia’nın diskoda yapılan doğumgünü kutlamasına katılmasıyla ilgili olarak da "Bu durum beni çok şaşırttı, çünkü davet etmememize rağmen şimdiye kadar hiçbir çocuğunun 18’inci doğumgünü kutlamasına gelmedi" dedi.

Sadece biri aday

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, "Eşim maalesef solcuların entrikalarına inanıp alet oluyor. Solcu siyasetçiler ve solcu basın, bizim AP adaylarımız için aklımızın köşesinden geçmeyen isimlerle güzel kadın lotosu oynadı. Adayları görünce neler uydurduklarına tanık olup yanıldıklarını görecekler" dedi. Sol basında tv yıldızları Camilla Ferranti (30), Eleonora Gaggiolo (29), Angela Sozio (31) ile eski İtalya güzeli Barbare Matera’nın (30) aday gösterileceği iddia edilmişti. Dün akşam açıklanan üç kadın aday arasında sadece fen bilimleri mezunu Matera’nın adı var.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle