GeriDünya Sinan Engin de görevi bırakıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sinan Engin de görevi bırakıyor

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Serdar Bilgili’nin şok istifasının ardından, Beşiktaş Menajeri Sinan Engin de kongreden sonra görevi bırakacağını açıkladı.

Sinan Engin, bugün düzenlediği basın toplantısında ekip olarak göreve geldiklerini vurgulayarak, “Yeni gelen yönetimi rahatlatmak, verdiğimi sözün arkasında durmak ve Bilgili ile gönül bağım olduğu için kongreden hemen sonra görevi bırakmayı düşünüyorum” dedi.

 

Hiçbir spekülasyonun içinde olmak istemediğini söyleyen Engin, Serdar Bilgili’ye yapılanları kendi üstüne aldığını ve kendine yapılmış saydığını ifade etti. Engin, “Başkanımız Başiktaş’a çağ atlatmıştır. Bilgili ‘bu bir ekip çalışmasıdır’ demiştir. Başkan ve yönetim kurulu istifa ediyorsa bize de bunu yapmak düşer” dedi.

 

‘GÖNLÜ ALINIRSA BİLGİLİ DÖNER’

 

Taraftarları sağduyulu olmaya da çağıran Sinan Engin, Bilgili’nin yeniden aday olup olmayacağı yönündeki bir soruya da, “Gönlüm Serdar Bilgili’nin tekrar bu görevi geri almasıdır. Başkan’ın döneceğini umuyorum. Beşiktaş’ın kendisine ihtiyacı var. Başkanın gönlü alınır, taraftarın baskısı olursa döneceğini sanıyorum” yanıtını verdi.

 

Bir süre dinlenmeyi düşündüğünü belirten Engin, taraftardan anlayış beklediğini ve her zaman Beşiktaş’ın emrinde olduğunu da hatırlattı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle