Dünya Haberleri

DÜNYA

  Seks skandalındaki beş fahişeden biri MI5 ajanının karısı

  Hürriyet Haber
  19.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dünyanın en popüler motor sporlarından Formula 1’in düzenleyicisi olan Dünya Motor Sporları Konseyi’nin (FIA) Başkanı Max Mosley’in 5 fahişe ile yaptığı grup seks skandalı büyüyor.

  Seks skandalının merkezindeki fahişenin İngiliz istihbarat servisi "MI5"ün ajanlarından birinin karısı olduğu ortaya çıktı.

  Dünya Motor Sporları Konseyi’nin Başkanı Max Mosley’in 5 fahişeyle birlikte yaptığı sado-mazoşist grup seks skandalı, ilginç boyutlara uzanıyor.

  Grup sekse katılan ve Mosley’i Nazi kıyafetiyle kamçılayan fahişelerden biri, İngiliz istihbarat servisi MI5’in ajanlarından birinin karısı çıktı. Güvenlik nedenleriyle ismi açıklanmayan ajanın, olayı doğruladıktan sonra geçen ay istifa etmek zorunda kaldığı öğrenildi. Söz konusu MI5 ajanının karısının, nisan ayı başlarında seks skandalını basına sızdıran fahişenin ta kendisi olduğu da ortaya çıktı. News of the World’e konuşan fahişe, "Bana Nazi gibi giyinmemi ve emirler yağdırmamı söyledi. Kanayana kadar kamçılamamı istedi. Almanlar gibi konuşuyordu. Hepsini videoya çekti. Daha önce de aynısını yapmıştık" demişti.

  İkinci Dünyü Savaşı döneminin faşist liderlerinden Sir Oswald’ın oğlu olan Max Mosley, News of the World’ü yalancılıkla suçlayıp dava açarken gazete, olayın videosunu FIA yönetimine yollamış ve "Asıl yalancı Mosley" diye yazmıştı.

  Olayın kahramanı olan fahişe, Mosley’e komplo kurmakla suçlanıyor. MI5 ise bu iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı. Ancak MI5 sözcüleri, karısı seks partisine katılan 5 fahişeden biri olduğu ortaya çıkınca ajanlarından birinin istifa ettiğini doğruladı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı