GeriDünya Rock’çının seks kasedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rock’çının seks kasedi

Rock’çının seks kasedi
refid:15108163 ilişkili resim dosyası

Rock şarkıcısı Nazril Ariel’in, iki ünlü kadınla ayrı ayrı seks yaparken gösteren görüntüleri internette yayılınca Endonezya karıştı. İslamcı bir grup, kasetlerde yer alanların recm edilmesi için çağrı yaptı.

Eski sevgiliye zinadan 9 ay

NAZRİL Ariel, bir süredir karıştığı seks skandalıyla Endonezya gündemini meşgul ediyor. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Nazril Ariel’i (28) şimdiki kız arkadaşı Luna Maya (26) ve eski kız arkadaşı Cut Tari (32) ile seks yaparken gösteren görüntüler internete düştü. Kasetlerin bizzat Ariel tarafından sızdırıldığı öne sürüldü. İki ünlü televizyoncu olan kadınların işine son verildi. Evli olan Cut Tari, zinadan 9 ay hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

12 yıl hapis cezası alabilir

Görüntüleri internete sızdırarak 2008 yılında çıkan anti-pornografi yasasını ihlal etmekle suçlanan Ariel, dün polise teslim oldu. Peterpan isimli bir müzik grubu olduğu için ülkede “Peterporn” skandalı diye anılan olayın baş aktörü Ariel, suçlu olduğu kanıtlanırsa 12 yıla kadar hapis cezası alabilir. Cakarta’da, skandalla ilgili gösteri yapan İslamcı bir grup, seks videolarında yer alanların recm edilmesi ya da kırbaçlanması çağrısında bulundu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle