Dünya Haberleri

DÜNYA

  Prens leaks

  DIŞ HABERLER
  21.02.2015 - 21:54 | Son Güncelleme:

  Prens Charles’ın eşi Diana’nın 1998’deki ölümünün ardından basına en yakınları hakkında bile haber sızdırdığı iddia ediliyor.

  İNGİLTERE Kraliçesi Elizabeth’in oğlu ve varisi Prens Charles’ın, eşi Prenses Diana’nın 1998’deki ölümünden sonra kendisine yönelen eleştirileri savuşturmak amacıyla yardımcılarını görevlendirdiği iddia edildi. BBC’de yayınlanan belgesele göre Charles, oğulları hakkında bile haber yaptırdı.

  HARRY VE UYUŞTURUCU

  Prens Charles’ın yardımcısı Mark Bolland, Prens William’ın 16 yaşındayken, daha sonra babasının evleneceği Camilla’yla görüşmesinin detaylarını sızdırdı. O dönem 13’ünde olan Prens Harry ise uyuşturucu sorunuyla basında yer bulmuştu.

  AMAÇ İMAJ TAZELEMEK

  Bolland, Prens Charles’ın Harry’yi rehabilitasyon merkezine götürdüğü şeklinde gerçekdışı bir iddiayı da basına servis etmişti. Bu sayede Charles’ın ‘kötü baba’ imajının olumlu yönde değiştirilmek istendiği ifade edildi.

  Diana’yı da karalamış

  BBC belgeselinde, Mark Bolland’ın, Prens Charles hakkında yazılan ve Prenses Diana’nın karalandığı bir kitap için de yardımda bulunduğu iddia edildi. Mark Bolland belgeseli ‘saçmalık’ olarak niteledi.

  Leaks = Sızıntı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı