Dünya Haberleri

DÜNYA

  Playboy dergisi Numan Acar’ı tanıttı

  Levent GÜNDÜZ-ALMANYA/DHA
  18.07.2015 - 13:03 | Son Güncelleme:

  Dünyaca ünlü erkek dergisi Playboy, bu hafta piyasaya çıkan Ağustos sayısında Amerikan TV dizisi ‘Homeland’de terörist rolünü oynayan Türk kökenli aktör Numan Acar’ın aktörlük kariyerini, yaşam ve giyim tarzını okuyucularına aktardı.

  Playboy dergisinin yedi sayfa ayırdığı makalede, Gümüşhane Kelkit-Kozoğlu köyünde dünyaya gelen 38 yaşındaki Numan Acar’ın “top terörist” rolünde oynadığı hatırlatılırken, sinema kariyeri, giyimde sade renkleri tercih etmesi, sakallı görünümü, kendine olan güven ve rahatlığı anlatıldı.

  Playboy dergisi Numan Acar’ı tanıttı

  “Ben kazancımı sakalımın uzunluğuna göre alıyorum” başlıklı makalede, aktör, senarist, prodüktör Numan Acar'ın tanınmış markalarla Playboy’a verdiği pozlar yer aldı.

  Makalede Amerikan TV dizisi ‘Homeland’de terörist rolünü oynayan Türk kökenli Numan Acar’ın sakallı görünümü, farklı yüz yapısı, derin bakışları, kötü adam rolünde oynaması ve atletik vücudunun onu bir Hollywood yıldızı yaptığı anlatılıyor.

  Playboy dergisi Numan Acar’ı tanıttı

  Homeland dizisini beğendiğini söyleyen Acar, “Yüzüm, ilginç görünümüm sayesinde bana bu rol verildi. Bu bana verilen bir hediye, armağan. Aktör olarak filmlerde oynamaktan daha çok kendi vizyonuma inanmam daha önemli” diye konuştu.

  Playboy dergisi Numan Acar’ı tanıttı

  Almanya’ya 5-6 yaşında giden Numan Acar, duvarcılık mesleği, ardından inşaat mühendisliği ve arkasından da aktör olduğunu anlattı. Herkes tarafından takdir görmesini imajına bağlayan Acar, renkli giyim tarzından uzak durduğunu, daha çok tek renkli klasik giyimden yana olduğunu söyledi.

  Etiketler: dergi , Playboy , Homeland , numan acar
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı