GeriDünya Pitbull kaynana
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pitbull kaynana

Çapkınlık yapmasın diye Clinton'ı adım adım izliyor

ABD Başkanı Bill Clinton görevdeki son yılını ‘one man show’a çevirdi. Gözler yeni başkan adaylarından çok Clinton'da. Şimdi de kaynanasıyla gündeme oturan Clinton, geçenlerde kendisiyle alay ettiği filmi yayınlayarak günün konusu oldu. Ayrıca köpeği Buddy'yle yattığını ve emekli olunca kaynanasıyla oturacağını söylemesi de çok ses getirdi.

HER gezide bir ajan gibi çevresinde olan ve kendisini sıkı bir takibe alan kayınvalidesi Dorothy, Başkan Bill Clinton'ın kabusu haline geldi.

‘‘Pitbull kaynana’’ adı takılan Dorothy Rodham'ın, Bill Clinton'ın gezilerine Hillary'nin talimatı üzerine katıldığı ve böylece çapkın Başkan'ın denetim altında tutulduğu ifade edildi.

Beyaz Saray'dan bir kaynak, ‘‘Monica skandalından sonra, Hillary'nin intikamı bu. Ama, Başkan Clinton yoruldu, nereye gitse ‘pitbulll' da yanında oluyor’’ dedi.

Bill Clinton’ın, ‘‘Kızım Chelsea ile bile başbaşa kalamıyorum. Bir Zirve toplantısına katılıyorum. Kimin yüzüne baksam kaynanamı görüyorum. Bu bir kabus haline geliyor’’ diye yakındığı belirtiliyor.

Dorothy Rodham, Başkan Clinton'ın, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Pakistan ve Bangladeş gezilerine katıldı.

Dorothy'nin, Senatör Adayı kızı Hillary'den aldığı talimatlara uygun olarak, Clinton'ı ajan gibi izlediği anlatılıyor. Bir kaynak, ‘‘Clinton, serbestçe hareket edebilmeyi sever. Hillary, annesini kocasının peşine takmaktan ve ona işkence yapmaktan zevk alıyor olmalı. Mükemmel bir silah buldu’’ diye konuştu.

MOTORİZE KAYNANA

Dorothy Rodham'ın, Amerikan siyasi tarihine ‘‘federal hükümetin kesesinden en çok geziye çıkan kayınvalide’’ olarak geçtiği de ifade ediliyor. Yeni bir seks sandalının Senato'ya seçilme şansını ortadan kaldıracağına inanan Hillary'nin, kocasını nasıl izleyeceği konusunda annesine sıkı bir eğitim verdiği de söyleniyor. Dorothy Rodham, Clinton'ın bazı iç gezilerine de katılırken, Hillary'nin bulunmadığı bazı zamanlarda Beyaz saray'da kalıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle